Pridať inzerát

Skladník ALFA BIO s.r.o.

ALFA BIO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kremnička, Banská Bystrica-Kremnička
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiaczákladná mzda 750 € + mesačné odmeny 20%, celkový hrubý mesačný príjem od 950 - 1000 € + stravné lístky + firemné ročné ciele 10%
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického človeka s chuťou pracovať v trojzmennej prevádzke chladeného skladu, so záujmom sa naďalej vzdelávať a učiť novým veciam a postupom. Hľadáme tímového človeka, ktorý bude žiť hodnotami spoločnosti.

Vašou súčasťou práce bude:
• Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami
• Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest
• Vykonáva inventúry v súlade s pokynmi nadriadeného
• Dodržiavanie hygienických,bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Podpisovanie a potvrdzovanie sprievodných dokumentov k tovarom / výrobkom / surovinám a dokumenty k paletovým kontám
• Pracuje sa v chladenom sklade kde je teplota 4 - 8 °C

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, stabilné zázemie, možnosť rastu, výborný pracovný kolektív a atmosféru rodinnej firmy. Ponúkame tiež nadštandardné platové ohodnotenie s rôznymi príplatkami.

Okrem toho vás u nás čakajú ďalšie benefity spoločnosti:
• dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
• karta MULTISPORT so vstupom na viac ako 600 športovísk zdarma
• hromadné poistenie zodpovednosti za škodu
• príspevky na sobáš, k narodeniu dieťaťa, narodeninové poukážky
• zľavy na naše produkty a jedlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- stotožnenie s firemnou víziou a hodnotami spoločnosti
- schopnosť tímovej práce, zodpovednosť a samostatnosť
- ochota k fyzickej práci
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- ochota pracovať v chladenom sklade
- flexibilita
- platné osvedčenie na vedenie vysokozdvižného vozíka je podmienkou

Firmu Alfa Bio, ktorá vyrába produkty značky Lunter, založil v roku 1991 Ján Lunter. Prvé tofu v Československu vyrábal vo svojom dome v Banskej Bystrici pre svoju rodinu ešte v 80. rokoch minulého storočia. V súčasnosti spoločnosť zamestnáva viac ako 200 zamestnancov a je jedným z najväčších výrobcov a exportérov produktov na báze rastlinných bielkovín v strednej Európe. Jej zakladateľ stále dozerá na špičkovú kvalitu a tradíciu rodinnej firmy.

Misiou firmy je prinášať inovatívne riešenia pre zdravý životný štýl a prispievať k zmene stravovacích návykov. Poctivo, kvalitne a pre všetkých. Základnými hodnotami spoločnosti sú: Zodpovednosť, Otvorenosť, Tímovosť, Priekopníctvo a Harmónia.

Spoločnosť Alfa Bio patrí k popredným zamestnávateľom v regióne a svojim zamestnancom ponúka nadštandardné benefity. Staň sa aj ty členom nášho tímu! Viac o nás www.lunter.com .

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kremnička 71
97401 Banská Bystrica