Pridať inzerát

Senior rozpočtár stavieb - práca na rezidenčných projektoch

ALEX PETERSON s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 100 EUR/mesiac(výrazne vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chcete byť súčasťou stavebnej spoločnosti so zameraním na luxusné, moderné rezidenčné projekty, máme tu pre Vás zaujímavú kariérnu príležitosť.

Hľadáme skúseného kandidáta (3 - 5 rokov v odbore) - sme otvorení diskusii ohľadom platových podmienok a benefitov.

Vašou náplňou práce bude:
• príprava kalkulácií a rozpočtov pri výstavbe pozemných stavieb v Bratislave a okolí
• komunikácia s dodávateľmi - vyjednávanie cien a dohoda podmienok
• príprava cenových ponúk, ich hodnotenie a obhajoba s ohľadom na technické požiadavky stavby a na cenové trhové štandardy
• aktívna spolupráca pri riešení technických / technologických otázok
• spolupráca s prípravármi a projektovými manažérmi na zabezpečenie plynulého chodu výstavby z hľadiska cien, nákladov a podobne
• práca v programe AutoCAD

Po čase sa môžete podieľať aj na realizácii stavieb - možnosť kariérneho posunu na pozíciu Prípravára.

• motivačné finančné ohodnotenie, ktoré závisí od individuálnej dohody
• možnosť práce na home office (po dohode s nadriadeným)
• v prípade potreby poskytneme pomoc s relokáciou
• práca na prestížnych rezidenčných projektoch
• možnosť kariérneho rastu a rozvoja
• Multisport karta
• teambuildingy, príjemné pracovné prostredie
• ďalšie benefity závisia od dohody s kandidátom

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v slovenčine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Prestížna stavebná spoločnosť zameraná na luxusné, moderné, rezidenčné projekty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Rozpočtár / kalkulant stavieb

• skúsenosť v oblasti rozpočtov a kalkulácii výstavby pozemných stavieb
• znalosť technických a technologických postupov v rámci výstavby predovšetkým rezidenčných stavieb
• znalosť programu AutoCad, alebo podobného programu
• široký prehľad a záujem o rozvoj v oblasti stavebníctva
• zmysel pre detail, presnosť, dochvíľnosť
• vodičský preukaz sk. B

Personálno-poradenská spoločnosť. Obsadzujeme pozície špecialistov, obchodné pozície, manažérske a expertné pozície. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje. Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície. Viac na www.alexpeterson.sk