Pridať inzerát

Finance Controller - zaujímavá novovytvorená pozícia

ALEX PETERSON s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 900 EUR/mesiacvyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta + bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je oblasťou vášho pôsobenia práve controlling, reporting či budgeting? Máme pre vás skvelú pracovnú príležitosť na pozícii Financial Controllera. Pracovné miesto máme aj pre juniora aj pre seniora.

Náplň práce:

*Príprava prehľadu mesačných finančných aktivít
*Príprava mesačných podkladov v rámci P&L, analýza odchýlok
*Príprava mesačných a kvartálnych rozpočtových prognóz
*Definovanie krátkodobých / dlhodobých požiadaviek pre udržanie likvidity
*Denná kontrola úrokových sadzieb
*Participácia na neustálom zdokonaľovaní využívaných procesov a systémov
*Zodpovednosť za uchovávanie dokumentácie v súlade so štandardmi spoločnosti
*Komunikácia v anglickom jazyku (medzinárodné prostredie )

* zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
* bonusová zložka
* špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
* príspevky do 3. piliera
* sick days
* 2 dni home office/týždeň
* 25 dní dovolenky pre všetkých
* 4-eurové stravné lístky
* Multisport karta
* ďalšie benefity, pravidelne aktualizované, podľa požiadaviek zamestnancov

Ak Vás pozícia zaujala, budeme radi, ak nám pošlete Vaše CV v angličtine. Každého kandidáta budeme kontaktovať ohľadom spätnej väzby.

V prípade, že nemáte o pozíciu záujem, budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis aj "do budúcna" - radi Vás v budúcnosti oslovíme so zaujímavými pracovnými príležitosťami. Takisto môžete odporučiť známeho a získať odmenu 250€ (viac na alexpeterson.sk)

Sledujte nás tiež v skupine na Facebooku a na Linkedine.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*min. 2-5 ročná skúsenosť s controllingom na medzinárodnej úrovni
*preukázateľná skúsenosť s forecastingom, budgetingom a reportingom
*MS Excel- pokročilý
*anglický jazyk - C1 (interview v angličtine), slovenský jazyk -C2
*analytické myslenie
*zmysel pre dodržiavanie termínov
*schopnosť práce v tíme

Personálno-poradenská spoločnosť. Obsadzujeme pozície špecialistov, obchodné pozície, manažérske pozície až po top manažment. Klientom garantujeme dostatočný know-how a senioritu našich konzultantov, so silným prehľadom na trhu.
Každému kandidátovi poskytujeme spätnú väzbu aj v prípade, že profil kandidáta nevyhovuje. Zastrešíme celý výberový proces - od aktívneho vyhľadania a oslovenia kandidátov, predstavenie talentovaných kandidátov HR oddeleniu, až po úspešné obsadenie pozície. Viac na www.alexpeterson.sk

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48 (Business Center Bratislava)
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Lazový
E-mail: poslať životopis