Pridať inzerát

Regionálny projektový manažér / manažérka

ALERT, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 8 000 EUR/mesiacTáto práca je platená len na základe výkonu. Neposkytujeme žiadny fixný plat. Na druhej strane nemáme stanovenú maximálnu hranicu zárobku. Pokojne u nás môžete mať toľko, koľko potrebujete, či koľko chcete…
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážete dosiahnuť pracovné výsledky, o akých sa Vám ani nesnívalo? Chcete mať vplyv na podnikateľské prostredie vo Vašom okolí, či na celom Slovensku a ešte viac, než ste si kedy dokázali predstaviť?

Vašou úlohou bude práca na regionálnych projektoch. Denne budete jednať s majiteľmi a riaditeľmi úspešných slovenských firiem. Chceme, aby naše produkty prezentovali najúspešnejších podnikateľov z daného regiónu a zároveň podporovali rast podnikania.

Táto práca je určená pre šikovných obchodníkov. Výber nenechávame na náhodu. Sme úspešní a chceme k sebe len podobne zmýšľajúcich kolegov.

VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE BUDE:
- vyhľadávať a aktívne jednať s majiteľmi a riaditeľmi slovenských firiem
- sprostredkovávať im originálne propagačné materiály, ako knihy a zborníky z edície PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH a z edície ÚSPEŠNÍ MANAŽÉRI
- budovať dlhodobú spoluprácu s partnermi
- podieľať sa vlastnými rozhodnutiami na vytváraní knižných publikácií, byť ich súčasťou aj spoluautorom

ČO PONÚKAME?
- zaškolenie a neustálu podporu a pomoc obchodného riaditeľa
- priateľský tím pracovníkov a vedenie, panuje u nás bezchybná atmosféra
- ste pánom svojho času plánujete si čas podľa seba
- možnosť spoznať zaujímavých ľudí a rôzne typy podnikania
- vlastnú iniciatívu a zapojenie sa do tvorby projektov, podiel na autorstve
- mzdové podmienky (brutto) 1 500 – 8 000 EUR/mesiac

BENEFITY
- provízie z predaja
- manažérsky motivačný program
- zľava na firemné produkty/služby
- flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
- vzdelávacie kurzy, školenia
- občerstvenie na pracovisku
- príspevok na vzdelávanie
- firemné akcie
- individuálne rozvrhnutie pracovného času
- vlastná organizácia náplne práce
- účasť na konferenciách
- profesijný/osobný koučing

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať zaujímavých a významných ľudí, toto je práca pre Vás.

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou na praca@uspesnimanazeri.sk a my Vás pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

PREDPOKLADOM PRE TÚTO PRÁCU JE:
- vlastný automobil, PC, mobil
- vysoká komunikatívnosť, bezprostrednosť
- živnostenský list
- schopnosť učiť sa a rozvíjať sa
- ochota veľa cestovať
- byť nadšený pre produkt

Spoločnosť ALERT, s.r.o. vydáva manažérsku literatúru, knihy a časopisy v edícii PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH a ÚSPEŠNÍ MANAŽÉRI.

Vydavateľstvo vzniklo v roku 2012 ako firma, ktorej predmetom činnosti bolo vydávať periodiká, knihy a publikácie určené prevažne pre slovenských podnikateľov. Začali sme v septembri roku 2012 vydaním časopisu Úspešní manažéri. Náš časopis nadväzoval na vyše trojročnú tradíciu skupiny rovnomenného názvu na Facebooku.

Naším cieľom je poskytovať slovenským i zahraničným podnikateľom a verejnosti to najlepšie z toho, na čom je postavený manažment. Čerpáme výlučne z praxe a zo skúseností a znalostí našich autorov, z ktorých veľká väčšina úspešne pôsobí na slovenskej i nadnárodnej scéne. Chceme medzi našimi čitateľmi šíriť ideu čestného podnikania, ktoré je založené na etike, pracovitosti a zdravom rozume. Jedná sa o ľudí dobrej vôle, pre ktorých slová ako slušnosť, česť a dôvera nie sú len prázdnymi frázami.

Našou víziou je pomocou našich vydaných kníh, periodík a internetovej domény vytvoriť na Slovensku komunitu úspešných a čestných ľudí, ktorí sa so svojimi úspechmi nebudú báť pochváliť doma i v zahraničí. Veríme, že práve títo ľudia vytvárajú budúcnosť tejto krajiny.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Obchodná 4
040 11 Košice