Montážny pracovník - repasovanie automobilových dielov v Prešove, 700,- € (brutto) + príplatky, práca na zmeny. Vhodné pre ženy aj mužov.

ALEKO agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacOd 700 EUR/mesiac + zákonom stanovené príplatky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vizuálna kontrola komponentov a dodržiavanie postupu podľa inštrukcií
 Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov v automobilovom priemysle
 Práca s neočistenými výrobkami určenými na repas
 Mechanické úpravy a opravy
 Obsluha strojov a zariadení
 Kontrolovanie opracovaných výrobkov
 Testovanie a oprava výrobkov

 Na pracovnú pozíciu Vás zaučíme
 Stabilná a dlhodobá práca v medzinárodnej spoločnosti
 Možnosť pracovať nadčas so zvýhodneným príplatkom
 Jedná sa o prácu na hlavný pracovný pomer - pracovnú zmluvu
 Priamo v Prešove, dobrá dostupnosť spojov
 Pravidelné výplaty do 15. dňa nasledujúceho mesiaca
 Práca na 8 hod. pracovné zmeny + možnosť pracovať nadčas so zvýhodneným príplatkom
 Možnosť kariérneho rastu
 Ďalšie benefity budú predstavené na výberovom konaní

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. Počas 22tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku .

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) .

Informácie o výberovom konaní :

Kontaktná osoba: Anton Starinec
Email: anton.starinec@praca-info.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť so širokým produktovým zameraním , ktorá patrí medzi tradičných dodávateľov automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť, ochota učiť sa
• Manuálna zručnosť, flexibilita
• Orientácia na kvalitu a plnenie cieľov
• Technická a manuálna zručnosť, dobrý zrak
• Skúsenosti v oblasti repasácie výrobkov v automobilovom priemysle výhodou

Tradícia spoločnosti Aleko je viac ako 22-ročná - začiatok vykonávania činnosti na základe živnostenského oprávnenia sa datuje rokom 1997. Počas 20tich rokov našej zodpovednej a neúnavnej práce v prospech našich klientov sme sa zaradili medzi najväčšie a najúspešnejšie personálne agentúry na Slovensku so zameraním na sprostredkovanie pracovných pobytov v krajinách EÚ a EHP.

Naša agentúra ponúka dlhoročné skúsenosti , serióznych a overených dlhodobých partnerov a zamestnávateľov v zahraničí ako aj doma a individuálny a empatický prístup ku každému uchádzačovi.

Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými agentúrami a ponúkame kompletný servis - rýchle a spoľahlivé sprostredkovanie zamestnania , preklad a spracovanie životopisov, pomoc s vycestovaním a zabezpečenie ubytovania pre uchádzačov, pomoc a asistenčné služby počas pobytu v zahraničí sú u nás samozrejmosťou.

Naša agentúra má celoslovenskú pôsobnosť .

Sme držiteľmi licencie udelenej ÚPSVaR - povolenie č.: AA/2007/24647/9145/OISS

Spoločnosť Aleko agency bola v roku 2009 ocenená ako TOP10 v Recruit Rank Awards 2009.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Masarykova 22
080 01 Prešov