Pridať inzerát

Webdizajnér, grafik

AlejTech, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Revolučná, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 10 EUR/hod.
  • Termín nástupu: 15.6.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou vašej práce by bola tvorba grafických návrhov webstránok, elektronických obchodov, webových a mobilných aplikácií, tvorba doplnkových grafických materiálov pre našich klientov (logá, vizitky, plagáty, letáky, videá) a tiež občasná správa a implementácia webstránok v CMS.

Sme stabilný mladý tím spolupracovníkov, vo firme je príjemne a veselo. Pracovný čas je flexibilný, ponúkame tiež rôzne výhody a osobné ohodnotenia. Miesto je vhodné pre živnostníka, aj na trvalý pracovný pomer. Miesto práce je v Bratislave, časť Trnávka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - expert
Adobe Illustrator - expert
Adobe InDesign - pokročilý
HTML - expert
CSS3 - expert

Počet rokov praxe

2

Očakávame skúsenosti s produktami od Adobe pri navrhovaní grafiky webstránok, najmä Photoshopom a Illustratorom. Uvítame schopnosť používať InDesign. Očakávame skúsenosti s tvorbou webstránok, rozhľad v trendoch internetu, prehľad o typickom fungovaní a správaní webstránok, cit pre user interface a používateľskú empatiu. Podstatná je pre nás aj precíznosť práce a hlavne nadšenie pre dizajn. Potrebná je znalosť anglického jazyka pre efektívnu prácu so zdrojmi na internete.

Sme spoločnosť, ktorá vyvíja intranetové a CRM systémy, webové aplikácie, e-shopy, prezentačné webstránky a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AlejTech spol. s r.o.
Revolučná 29
82104 Bratislava