Pridať inzerát

IT Support Engineer - v oblasti komunikačných systémov

ALEF Distribution SK, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ bonusy. Ide o ponúkané minimum. Nástupná mzda je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa oblasť IT a chceš sa v nej profesionálne rozvíjať? My ti tú možnosť ponúkame. Hľadáme kolegu, ktorý sa chce vzdelávať, zlepšovať a profesne rásť. Umožníme ti získať skúsenosti a znalosti od tých najlepších špecialistov.

Čo je náplňou práce?
* Inštalácia a konfigurácia komunikačných systémov/collaboration
* Systémová podpora interných a zákazníckych komunikačných riešení
* Používateľské zaškolenie koncových používateľov
* Adaptácia komunikačných riešení v rámci organizácií
* Technická spolupráca s obchodným oddelením
* Pravidelný reporting

* Profesionálne zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, priateľské pracovné prostredie.
* Podporujeme osobný aj profesný rozvoj – možnosť zúčastniť sa rôznych školení, tréningov, konferencií, interné vzdelávanie
* Program "Odporuč kamaráta" a získaj finančnú odmenu
* Finančný príspevok na stravovanie vo výške 5 Eur /odpracovaný deň
* Systém zamestnaneckých benefitov ( dovolenka navyše; akcie - teambuildingy; ovocie, kava, čaj sú samozrejmosťou...)

Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú 1 rok a následne, v prípade obojstrannej spokojnosti je zmena na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
* Vzdelanie technického zamerania výhodou
* Skúsenosti v IT / Networking oblasti výhodou
* Skúsenosti s hlasovými a video komunikačnými riešeniami výhodou
* Schopnosť samostatnej aj tímovej práce
* Prezentačné schopnosti
* Skúsenosti s vedením teoretickej a praktickej výučby výhodou

ALEF je spoľahlivým dodávateľom informačných technológií od roku 1994. Dnes patríme medzi najväčších a najsilnejších distribútorov vo východnej Európe – s pobočkami na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Slovinsku, Chorvátsku, Srbsku, Rumunsku a Grécku. Špecializujeme sa na technológie spoločnosti Cisco, s ktorými máme viac ako dvadsaťročné skúsenosti. Naše portfólio dopĺňajú produkty spoločností NetApp, F5 Networks, AWS, Microsoft, Splunk, Flowmon.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Litterová
E-mail: poslať životopis