Pridať inzerát

Letná brigáda v cestovnej kancelárii

Alchemy Travel s. r. o.

  • Miesto práce: Timravina 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.Extra čas strávený prípadným supportom klientov odmeňujeme nad rámec hodinovej odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom v čase otváracích hodín cestovnej kancelárie
Zaznamenávanie dotazov od klientov do interného systému spoločnosti
Administratívne činnosti v cestovnej kancelárii

Možnosť zvýhodneného cestovania a účasť na infocestách
Kancelária v Starom meste v Bratislave pod Slavínom s plným vybavením
Možnosť práce z domu a služobný notebook a telefón samozrejmosťou

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v Alchemy Travel, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov Alchemy Travel, s.r.o.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti - Ochrana osobných údajov na našej webstránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak chcete skúsenosti v cestovnom ruchu a v rušnom prostredí cestovnej kancelárie, práve ste našli, čo hľadáte. Hľadáme zodpovedného kolegu alebo kolegyňu do nášho rastúceho tímu.

Cestovná kancelária Alchemy Travel vznikla začiatkom roka 2016 v Bratislave. Ponúkame zodpovedné poznávacie zájazdy do celého sveta. Myslíme na budúcnosť a na udržateľnosť v cestovnom ruchu. Cestujeme v malých skupinách do 10 osôb. Špecializujeme sa aj na prípravu zájazdov na mieru - od jednotlivých cestovateľov až po veľké firmy.