Pridať inzerát

Referent/ka v cestovnej kancelárii

Alchemy Travel s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Timravina 9, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacvýhodný odmeňovací systém
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj poznávacích zájazdov z ponuky našej CK
- informácie pre klientov pred vycestovaním na zájazdy
- predaj doplnkových produktov a služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky a mailom

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrované životopisy posielajte emailom.
Všetky zaslané životopisy budú posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov
spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

- samostatnosť a kreativita
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- vysoké pracovné nasadenie
- ústretový prístup ku klientom
- ochota k sebavzdelávaniu
- prax v cestovnej kancelárii je výhodou
- znalosť anglického, resp. iného cudzieho jazyka výhodou

Cestovná kancelária Alchemy Travel vznikla začiatkom roka 2016 v Bratislave. Ponúkame zodpovedné poznávacie zájazdy do celého sveta. Myslíme na budúcnosť a na udržateľnosť v cestovnom ruchu. Cestujeme v malých skupinách do 10 osôb. Špecializujeme sa aj na prípravu zájazdov na mieru - od jednotlivých cestovateľov až po veľké firmy.