Pridať inzerát

Destinačný manažér

Alchemy Travel s. r. o.

  • Miesto práce: Timravina 9, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacExtra odmeny a bonusy za prácu mimo otváracích hodín spoločnosti
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava podkladov pre destinácie po celom svete v rámci portfólia spoločnosti (podklady na kalkulácie, texty, aktualizácia informácii v katalógu spoločnosti)
• starostlivosť o predaj zájazdov
• servis a poradenstvo v oblasti poznávacích zájazdov - priama komunikácia s klientmi
• komunikácia s partnermi v zahraničí (hotel, miestny partner)
• ekonomika destinácie (kontrola dodávateľských faktúr, kontrola prijatých financií)
• administratíva spojená so zabezpečením poznávacích zájazdov pre klientov (pokyny na zájazd, doplňujúce informácie, špeciálne požiadavky)

• zaujímavá práca v oblasti cestovného ruchu
• zázemie rastúcej spoločnosti
• zamestnanecké výhody - zvýhodnené cestovanie
• zodpovedajúce a motivačné finančné ohodnotenie

Ďakujeme za Váš záujem o prácu pre CK Alchemy Travel. CK Alchemy Travel bude kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria uvedenej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Monday.com - Úplný začiatočník
Galileo - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

znalosť geografie
absolútna samostatnosť
ochota nárazovo pracovať aj počas voľných dní a večerných hodín
komunikatívnosť
zodpovednosť
časová flexibilita
profesionálne vystupovanie a prístup k zákazníkovi
aktívny a pozitívny prístup k predaju, chuť učiť sa nové veci

Cestovná kancelária Alchemy Travel vznikla začiatkom roka 2016 v Bratislave. Ponúkame zodpovedné poznávacie zájazdy do celého sveta. Myslíme na budúcnosť a na udržateľnosť v cestovnom ruchu. Cestujeme v malých skupinách do 10 osôb. Špecializujeme sa aj na prípravu zájazdov na mieru - od jednotlivých cestovateľov až po veľké firmy.