Pridať inzerát

Skladník

ALBERT enduro team s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Skladová 8, Prievidza-Priemyselný obvod
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 650 EUR/mesiacZákladná mzda 650 EUR + Prémie + Príplatky za nočné
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberať tovar na vstupe po stránke formálnej (kontrola dokumentov) a fyzickej (skutočná kontrola zásielky)
- zaskladňovať tovar na vybrané voľné miesto
- vykonávať prevoz materiálu na fixné miesta v sklade
- udržiavanie poriadku v sklade a na pracovisku

Svoj životopis nám prosím zašlite na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Presný termín nástupu a mzdové podmienky budú dohodnuté na pohovore. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- výhodou pre zaradenie do výberového konania je predchádzajúca skúsenosť s vedením skladovej dokumentácie a organizáciou práce v sklade
- vhodný uchádzač vlastní platný preukaz vodiča vysokozdvižného vozíka
- ochota pracovať na zmeny
- schopnosť tímovej práce
- dôslednosť, zodpovedný a profesionálny prístup k práci a pracovným povinnostiam

Albert autodoprava pôsobí na dopravnom trhu už od roku 1995.
Spoločnosť Albert autodoprava sa špecializuje na rozvoz potravín po celom Slovensku.
Spoločnosť v súčasnej dobe tvorí mnohopočetný vozový park, vlastný dispečing - logistiku, sklady a dielne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov