Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla

ALBERT enduro team s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacOd 1200 EUR/mesiac celkovú mzdu tvorí: základná mzda + mesačné osobné ohodnotenie + prémia podľa výkonu. Možnosť celkového mesačného zárobku 1 200 € - 1 500 € brutto + diéty.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kamiónová preprava potravinového tovaru s chladením v rámci Slovenskej Republiky

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na našu e-mailovú adresu [email protected] Do predmetu správy napíšte názov pozície "Vodič skupiny C+E".
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz skupiny C+E
- čistý register trestov
- výpis z karty vodiča
- platné psychologické vyšetrenie
- zdravotná spôsobilosť
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve

Albert autodoprava pôsobí na dopravnom trhu už od roku 1995.
Spoločnosť Albert autodoprava sa špecializuje na rozvoz potravín po celom Slovensku.
Spoločnosť v súčasnej dobe tvorí mnohopočetný vozový park, vlastný dispečing - logistiku, sklady a dielne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov