Pridať inzerát

Plánovač výroby

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacmesačná mzda od 1600,- € brutto, konečná mzda závisí od skúseností a odborných znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a spracovanie zákazníckych objednávok
- komunikácia so zákazníkmi ohľadom dodacích termínov, dodávok balenia hotových výrobkov
- zodpovednosť za procesy toku hotových výrobkov
- zodpovednosť za skladový manažment balenia a hotových výrobkov
- zodpovednosť za dodržiavanie dodacích termínov
- zodpovednosť za prípravu výrobného plánu, ktorý zohľadňuje efektívnu vyťaženosť výrobnej linky a zákaznícke objednávky
- spolupráca s majstrami výroby pri plnení výrobného plánu
- spolupráca pri výbere dodávateľov logistických služieb
- spolupráca pri implementácii skladového systému
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
- optimalizovať využitie výrobných kapacít čo najlepšie aby vyhovovali potrebám zákazníka
- nastaviť a udržiavať výrobnú dokumentáciu
- monitorovanie týždenných plánov
- sledovanie a zlepšovanie noriem v spolupráci s inými oddeleniami
- reporting nadriadenému
- úzka spolupráca s výrobou, s oddelením kvality a oddelením nákupu
- reagovať na žiadosti zákazníkov a riešenia dostupnosti produktov
- Monitorovanie týždenného harmonogramu a informovanie interných/externých zákazníkov v prípade nedodržania termínu, potvrdenie ďalšieho termínu a splnenie požiadaviek zákazníka
- Monitorovanie a zdokonaľovanie výkonnosti dodania v spolupráci s ďalšími oddeleniami, nahlasovanie dôvodov meškania dodávok a sledovanie všetkých omeškaní
- Aktívne členstvo vo výrobnom tíme s účasťou na každodenných stretnutiach a zabezpečenie účinnej a blízkej spolupráce s výrobou
- Správa parametrov plánovania a uplatňovanie postupov v súvislosti s inventárom, kontrola zastaranosti zariadení a zasiahnutie v prípade potreby, vrátane iniciovania vyradenia
- znalosť plánu kapacity výroby a modelovanie vplyvov dostupných budúcich prognóz odbytu
- Komunikácia s dodávateľským reťazcom v súvislosti s materiálmi potrebnými na výrobu
- Aktívna účasť na nepretržitom zdokonaľovaní procesov v rámci dodávateľského reťazca a celej výrobnej činnosti
- Podpora činností za účelom znižovania nákladov podľa strategických cieľov
- Kontrola výroby a materiálov
- inventúra

- prax v obore výhodou

- služobný telefón
- rôzne školenia
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
- prax v plánovaní výroby výhodou

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti vo výrobe výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov