Pridať inzerát

Produkčný technik

Alba Tooling & Engineering, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac- priemerná mesačná mzda od 1200€ brutto - mzda zahŕňa aj rizikový príplatok - mzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača - dochádzkový bonus po skúšobnej dobe 75€ v hrubom - príspevok na doplnkové dochodkové poistenie
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavovanie linky a robota , nastavovanie parametrov automatizovanej výroby,
- Monitorovanie procesu výroby, priebežné kontrolovanie a dokumentácia nastavovacích parametrov
- identifikácia chýb na výrobkoch a ich priebežné odstraňovanie
- Spolupráca s linkovým údržbárom na prevencii a odstraňovaní porúch
- Spolupráca s oddelením kvality (výroba vzorových a PPAP dielov)

Informácie o výberovom konaní

Práca na 2 zmeny.

Miestom výkonu práce sú Šurany. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Prax v obsluhovaní, nastavovaní výrobnej linky min. 1 rok
- Výhodou je znalosť základov robotiky (ABB)
- Technická zručnosť
- Odolnosť voči stresu

Ochota učiť sa nové veci.

ALBA je medzinárodná spoločnosť s ťažiskom pôsobnosti vo výrobe výrobkov z PUR (Polyuretán). Firma má svoje zastúpenia vo viacerých krajinách v rámci Európy a Ázie.

Hlavné pole pôsobnosti spoločnosti ALBA tvorí výroba penových súčastí interiéru pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov