Pridať inzerát

Obsluha a údržba technologickej linky.

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pusté Úľany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 5,2 EUR/hod.plus výkonnostné prémie 25% vyplácané mesačne, čiže mesačná mzda s prémiami na danej pozícii je od 1040 EUR. 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy (boli vyplácané aj počas pandémie).
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a údržba technologickej linky v štrkopieskovni.

- výkonnostné prémie 25% vyplácané mesačne
- 13. a 14. plat po odpracovaných 6. mesiacoch a v prípade pozitívnych hospodárskych výsledkov firmy
- možnosť sporenia s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier
- deň voľna naviac a ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy
- finančné odmeny pri pracovných výročiach
- akvizičná odmena pri odporučení zamestnanca
- firemné akcie
- nápoje na pracovisku
- gastrokarta

Zváračský preukaz je výhodou, nie podmienkou. Zaučíme aj menej skúsených, ale motivovaných a pracovitých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov