Pridať inzerát

Mobilný elektrikár

ALAS SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 875 EUR/mesiacZákladná mzda 1000 - 1500 eur + pohyblivá zložka 25% vyplácaná mesačne (mzda závisí od vzdelania a praxe uchádzača). 13. a 14. plat po odpracovanom roku a v prípade dobrých hospodárskych výsledkov firmy
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie nedostatkov po revíziách + súčinnosť s revíznym technikom
- operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach
- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- diagnostikovanie porúch
- opravy malého rozsahu
- montáže malého rozsahu
- revízie ručných náradí a spotrebičov na prevádzkach vrátane AB
- cestovanie na prevádzky v rámci západného Slovenska

- služobné auto, notebook, telefón
- výkonnostné prémie 25% vyplácané mesačne
- 13. a 14. plat po odpracovanom roku a v prípade dobrých hospodárskych výsledkov firmy
- možnosť sporenia s príspevkom zamestnávateľa - tretí pilier
- deň voľna naviac a ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy
- firemné akcie
- gastrokarta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, potrebný §22 samostatný elektrotechnik podľa Vyhl. 508/2009 Z.z., ideálne aj skúsenosť ako banský elektrotechnik, §23 výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnik, prevádzkový elektrikár, banský elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- analytické myslenie
- montážne zručnosti, ideálne skúsenosť z elektro-montáží
- flexibilita (prípadná práca cez víkend podľa potreby)

Spoločnosť ALAS SLOVAKIA, s.r.o. už dlhodobo patrí medzi najväčších výrobcov kameniva v Slovenskej republike a najvýznamnejších dodávateľov betónu na západnom Slovensku. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej skupiny ALAS Baustoff-Holding a patrí k jej najvýznamnejšiemu regiónu. ALAS zásobuje obrovské infraštruktúrne staveniská, dodáva materiál na komerčné a priemyselné stavby a na projekty výstavby bytových domov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov