Pridať inzerát

Skladník/pracovník internetového obchodu

AL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlinícka, Bytča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 EUR/mesiacplat uvedený je po vypršaní skúšobnej doby (3 mesiace), cena práce na živnosť dohodou, neskoršie navýšenie platu podľa preukázaných zručností
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie tovaru od dodávateľov
- príprava tovaru na následné odoslanie zákazníkom
- odkladanie tovaru na sklad
- balenie tovaru pre zákazníkov
- udržiavanie poriadku a správneho chodu skladu
- podľa potreby nahrávanie produktov do ponuky eshopu
- podľa potreby komunikácia so zákazníkmi

- práca len cez pracovné dni, voľné víkendy
- rodinná firma- príjemný kolektív
- koncoročné odmeny
- zamestnanecká zľava na ponuku produktov internetového obchodu

Odpovede na životopisy budeme zasielať do dvoch týždňov od obdržania, odpovedáme aj na životopisy uchádzačov, ktorých sa nerozhodneme zavolať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, schopnosť analyzovať a vyriešiť problém, fyzická zdatnosť, schopnosť komunikovať a vyjadrovať sa, kultivovaný písomný a ústny prejav, nekonfliktnosť, zodpovednosť, pružnosť v myslení (schopnosť adaptovať sa/ improvizácia), tímová práca, samostatnosť

Už od roku 1999 fungujeme ako stále rozrastajúca sa rodinná firma. Predávame autodoplnky a autopríslušenstvo, avšak pri tom naša špecializácia nekončí. Autodoplnky a mnoho iných pomôcok do auta, či domácnosti nájdete na našej stránke www.auto123.sk, ktorá vznikla v roku 2012. Ak by ste si chceli produkty vyzdvihnúť osobne, táto možnosť je na našej kamennej predajni v meste Bytča, kde okrem nákupu autodoplnkov a príslušenstva môžete aj natankovať pohonné hmoty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AL, s.r.o.
Hlinická cesta 1319
014 01 Bytča