Pridať inzerát

Technik kvality v automobilovom priemysle

Aktrion s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacPráca na TPP - ponúkaná mzda 1200 EUR, plus príplatky za nočnú prácu. Práca na živnosť – od 10 EUR do 12 EUR plus príplatky na hodinu v závislosti od skúseností kandidáta. Príplatky za nadčas živnosť: nočná zmena + 25% sobota + 50% nedeľa/sviatok + 100%
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza interného scrapu
- Podpora oddelenia kvality pri sledovaní PPM a scrapu
- Tréning operátov a podpora pri sortovacích aktivitách
- Reporting
- Vstupná kontrola kvality materiálov na základe technickej a výkresovej dokumentácie
- Znalosť a meranie základných veličín s ručnými meradlami
- Prehľad v metódach využívaných v oblasti kvality
- Prax v oblasti kvality kvality, prípadne výroby (ideálne automobilový priemysel)
- Návrhy nápravných opatrení a sledovanie a vyhodnocovanie cieľov

Príplatky za víkendovú a nočnú prácu.

Príplatky za nadčas živnosť:
nočná zmena + 25%
sobota + 50%
nedeľa/sviatok + 100%

Ak Vás naša ponuka oslovila, kontaktujte nás na nižšie uvedenom telefónnom čísle a svoje CV nám zašlite e-mailom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel - prax v oblasti kvality, prípadne výroby

- Prax v oblasti kvality, prípadne výroby (ideálne automobilový priemysel)
- znalosť AJ výhodou
- Znalosť noriem v kvality v oblasti Automotive- - Znalosť a meranie základných veličín s ručnými meradlami
- Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov