Pridať inzerát

Skladový manipulant

Aktrion s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 8 EUR/hod.živnosť 7- 8,- EUR / hod dohoda 5,-6,- EUR / hod ( brutto ) Mzda je v závislosti od projektu.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu skladového manipulanta pre logistickú spoločnosť s komplexným riešením kancelárskeho vybavenia. Práca na 1 zmenu. Od 11-19:30 hod. Pondelok až piatok, víkendy voľné, sviatky sa pracuje podľa potreby.
Pracovník s VZV je výhodou.

Doprava zo železničnej alebo autobusovej zástavky do firmy, je zabezpečená zazmluvnenou taxi službou.

V prípade záujmu, Vás poprosíme zasielať životopisy na office.sk@aktrion.com. Pri zasielaní emailu prosím uveďte, v ktorom regióne máte záujem o prácu. Po preštudovaní životopisov budú vybraní uchádzači kontaktovaní telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

nie je nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktrion s.r.o. sa zaoberá outsourcingom činnosti týkajúcich sa kvality počnúc od prebierok nezhodných dielov, jednoduchých opráv dielov určených do výroby až po nezávislú finálnu kontrolu, poradenstvo a inžiniersku činnosť v oblasti kvality.

Aktrion s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Aktrion Gmbh a Aktrion Ltd.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov