Hlavný skladník výroby Nitra 1 zmena (na TPP alebo živnosť 1100-1300€)

AKP Company s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100-1300 na živnosť
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu hlavného skladníka do výroby v Nitre na 1 zmenu, pričom náplňou práce bude:

- meranie a počítanie prijatého materiálu (železné rúry a pod)
- premiestňovanie železného materiálu v rámci výroby na jednotlivé stanovištia (podľa inštrukcií na papieroch a výkresoch, ktoré sú priradené k danému materiálu)
- prekladanie železných výrobkov (do 30 kg) + prevoz paliet (do 1 tony)

- možnosť pracovať na TPP alebo živnosť podľa vlastného výrberu
- plat v skúšobnej dobe cca 630€ v čistom, neskôr zvýšenie na cca 680€ v čistom prípadne viac podľa znalostí, výkonu a skúseností + SAMOZREJME STRAVNÉ LÍSTKY
- na živnosť fakturácia od 7€ v skúšobnej dobe, neskôr možné zvýšenie

- prosíme Vás, aby ste nás kontaktovali výhradne písomnou formou a to zaslaním svojho životopisu ako reakciu na tento inzerát

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť pôsobiaca priamo v Nitre

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôraz na samokontrolu pri počítaní jednotlivých výrobkov
- ochota pracovať fyzicky so zvýšenou záťažou

Mladá spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kvalifikovaných pracovníkov najmä do výrobných spoločností, taktiež organizujeme školenia pre personalistov a recruiterov, úspešne odovzdávame naše skúsenosti prostredníctvom školení pre personalistov a recruiterov.

Adresa spoločnosti

Dlhá 1656/89A
949 01 Nitra