Pridať inzerát

Finančný špecialista

Ako na financie s. r. o.

  • Miesto práce: Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacFixná mzda na začiatok 800 EUR mesačne + odmeny. Fixná mzda po skúšobnej dobe 1 800 EUR mesačne + odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza potrieb a prianí klientov, tvorba finančného plánu a návrh vhodného portfólia
pre klientov
Vyhľadávanie obchodných príležitostí
Poskytovanie kompletných finančných služieb existujúcim aj novým klientom
Starostlivosť o vlastný klientsky kmeň
Vzdelávanie vo financiách, aby si bol odborník vo všetkých segmentoch financií –
bankovníctvo, poisťovníctvo, investície aj úvery

Práca na živnosť s flexibilným nastavením pracovnej doby
Unikátny a rýchlo sa rozvíjajúci projekt
Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančný poradca, maklér, bankár a pod.

Počet rokov praxe

1

Máš min. SŠ/SOU vzdelanie s maturitou a čistý
register trestov
Baví ťa komunikovať s ľuďmi
Si bojovník, nevzdávaš sa pri prvom neúspechu
Máš užívateľskú znalosť práce s PC a internetom
Pozitívny a zodpovedný prístup

Sme sprostredkovateľská spoločnosť s cieľom poskytovať ľuďom komplexné finančné poradenstvo s orientáciou na klienta a na jeho spokojnosť. Pretože iba spokojný klient sa k Vám vráti. Pomohli sme už stovkám klientov a plánujeme v takejto službe pokračovať. Našou výhodou je ľudský a rodinný prístup ku každému klientovi.