Pridať inzerát

Betonár-železiar

AKF SERVICES s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 940 EUR/mesiac13. plat, príspevok na dopravu, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pri výrobe betónových prefabrikátov a prefabrikovaných dielcov (železobetónové nádrže):
- viazanie a strihanie betonárskej ocele
- debnenie dielcov
- betonáž prefabrikátov
- odformovanie hotových výrobkov a ich úprava (čistenie, špárovanie)
- znalosť čítania technických výkresov je výhodou

- perspektíva dlhodobého zamestnania, 13. plat, príspevok na dopravu, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Stavebný priemysel
2

Uprednostníme uchádzačov s praxou (skúsených železiarov). Požadujeme pracovitosť, zručnosť, flexibilitu, vysokú mieru ochoty, lojálnosť.

-Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
-architektonické služby
-poradenské služby
-rozšírenie portfólia o výrobu betónových prefabrikátov

Adresa spoločnosti

Jeruzalemská 1
917 01 Trnava