Pridať inzerát

LEAN Špecialista

Akebono Brake Slovakia s. r. o.

  • Miesto práce: Akebono Brake Slovakia, Bratislavská, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 459 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho APS (Akebono Production System) tímu hľadáme niekoho, koho prirodzenou stránkou je zlepšovanie a šírenie tejto filozofie medzi ostatných.
Okrem LEAN úloh bude mať tento človek na starosti aj školenia nových a súčasných zamestnancov ako APS školiteľ, kde je úlohou úspešne rozširovať LEAN filozofiu a zároveň oboznámiť nových zamestnancov s našimi pravidlami a prístupom k práci.

Náplň práce:
* Schopnosť samostatne analyzovať a optimalizovať procesy, identifikácia možností na zlepšenie;
* Orientácia v problematike LEAN, Kaizen, 5S;
* Koordinácia projektov neustáleho zlepšovania v spoločnosti - vo výrobe aj mimo výroby;
* Štandardizácia a optimalizácia procesov;
* Implementácia 5S v rámci výroby a ďalších oddelení;
* Monitorovanie výrobných zariadení počas výroby;
* Spolupráca a aktívna komunikácia s oddeleniami spoločnosti;
* Účasť na auditoch a meetingoch, prezentovanie výsledkov vedeniu spoločnosti v anglickom jazyku;
* Zabezpečenie zaškoľovania nových pracovníkov a onboarding procesu;
* Zabezpečenie školenia zamestnancov za účelom zvýšenia ich povedomia o LEAN filozofii;
* Príprava, organizácia školení ako aj školiacich materiálov a postupov;

* Stravné lístky v hodnote 5 € alebo finančný príspevok na stravovanie;
* Každoročná valorizácia miezd;
* 13. plat;
* Firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Min. 2 roky praxe na podobnej pozícií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

* Komunikačné zručnosti;
* Inovatívne myslenie;
* Proaktívny prístup;
* Zodpovednosť;
* Samostatnosť;
* Spoľahlivosť.

Akebono in Trencin is a production company of a Japanese specialist for the development and production of brake components - Akebono Brake Industry Co., LTD.

The brake calipers we manufacture in Trenčín provide maximum safety and reliability for car drivers, regardless of the number of kilometers driven.

In order to maintain the highest level of safety and quality, we are looking for colleagues who want to work together to make cars more reliable and safer.

We have modern machinery, new premises and decent conditions for every colleague who wants to help us.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov