Pridať inzerát

Middle office s maďarštinou / Middle Office with Hungarian

AKCENTA CZ a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč/měsíckvartální prémie

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou práci v dynamické společnosti? Denní komunikace s lidmi je něco, co vás baví a naplňuje? Přidejte se k nám a získejte stabilní zaměstnaní v příjemném a moderním prostředí. Nemáte zkušenosti na obdobné pozici? Nevadí – vše potřebné Vás naučíme.

Hlavní náplní Vaší práce je administrativní zajištění útvaru Middle Office a poskytování telefonické podpory stávajícím klientům.

Předávání informací klientům po telefonu a e-mailu
Zadávání klientských dat do interního systému společnosti
Spolupráce s ostatními útvary společnosti
(Nejedná se o akvizici či prodej produktů.)

Job Description
Your main responsibility will be to provide administrative support to the Middle Office department and to provide telephone support for our clients.

Duties
Sharing information with clients by phone and e-mail
Managing client data in the company's internal system
Cooperation with other departments of the company
(This is not an acquisition or sale of products.) You will be in touch with our existing clients. Customer acquisition is performed by our external network of sales representatives and will not be your responsibility.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Podrobné zaškolení
Nekorporátní přístup – otevřená a přátelská komunikace
Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů – stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta, výhodný telefonní tarif, školení, firemní akce

Stable employment in pleasant modern environment in the centre of Hradec Králové
Open and friendly communication
Further education in economic field
A variety of benefits – monetary meal contributions, 5 weeks of holiday, sick days, contribution to pension insurance, contribution to leisure activities, favourable telephone tariff, education and regular trainings
Help with relocation or commuting

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uživatelská znalost práce na PC
Komunikativnost, zodpovědnost a proklientský přístup

Úzko sa špecializujeme na konverziu mien, zahraničné platby a zabezpečovacie obchody pre firemných a inštitucionálnych klientov. Vďaka maximálnaj efektivite pri poskytovaní našich služieb môžeme našim klientom ponúknuť lepšie devízové kurzy a výrazné úspory pri vykonávaní zahraničných platieb. Ďalšie výhody, ktoré naši klienti oceňujú, sú rýchlosť poskytovania služieb a predovšetkým spoľahlivosť spolu s maximálnym zabezpečením.
Máme za sebou viac ako 20 rokov skúseností v oblasti poskytovania finančných služieb na trhoch v ČR, na Slovensku, v Poľsku, Rumunsku, Maďarsku a v Nemecku, kde obsluhujeme viac ako 33 000 klientov.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců