Pridať inzerát

Advokátsky koncipient

AK JUDr. Ladislav Barát, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Školská 3, 949 01 Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátska kancelária JUDr. Ladislav Barát, s.r.o. hľadá do svojho tímu advokátskeho koncipienta. Ponúkame skvelé príležitosti pre profesionálny a osobný rozvoj, ako aj zaujímavú prácu v príjemnom pracovnom prostredí v centre Nitry.

Pracovná náplň zahŕňa najmä:
- poskytovanie právnych služieb klientom predovšetkým v oblasti obchodného práva so zameraním na konkurzy a reštrukturalizácie právnických osôb a oddlženia fyzických osôb, občianskeho práva a pracovného práva,
- vypracúvanie zmluvnej dokumentácie a pripomienkovanie zmlúv,
- príprava podaní na súdy a správne orgány,
- zastupovanie klientov pred súdnymi a správnymi orgánmi.

Štruktúrovaný životopis s aktuálnou fotografiou spolu s krátkym motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu sekretariat@bog.sk. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca skúsenosť s prácou v advokátskej kancelárii (aj počas štúdia),
- iniciatívny prístup k vlastnému vzdelávaniu a rozvoju,
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, iniciatívny prístup, samostatnosť a lojalita.

Sme advokátska kancelária s dlhoročnou tradíciou sídliaca v Nitre. Poskytujeme komplexné právne služby najmä v oblasti reštrukturalizácií, konkurzov, občianskeho a obchodného práva. Našou základnou filozofiou je poskytovať kvalitné právne poradenstvo klientom na tej najvyššej odbornej a profesionálnej úrovni. Našimi klientmi sú obchodné spoločnosti z rôznych oblastí podnikania, živnostníci, ale aj fyzické osoby.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Advokátska kancelária JUDr. Ladislav Barát, s.r.o.
Školská 3
949 01 Nitra