Pridať inzerát

Účtovník / Účtovníčka

AK Facility Services s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacodmeny bonusy
  • Termín nástupu: september
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva (komplexné spracovanie):
a) účtovanie došlých faktúr,
b) vystavovanie odoslaných faktúr,
c) vystavovanie dokladov k prijatým platbám,
d) účtovanie bankových výpisov,
e) účtovanie interných dokladov,
f) evidencia majetku,
g) štatistické výkazy, reporty,
h) daň z motorových vozidiel,
i) daňové priznania k DPH, kontrolné výkazy DPH,
j) daňové priznanie k dani z príjmu PO.
- spracovanie miezd a vedenie personalistiky,

Zabezpečený adaptačný program naším interným zamestnancom - zaučenie nového zamestnanca do chodu firmy je samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dynamická a úspešná spoločnosť. Na trhu práce sme viac ako 10 rokov.

Neustálym zlepšovaním vytvárame nové pozície a kontinuálne sa rozrastáme. Naše podnikateľské záujmy sú v oblasti dopravy, stavebníctva a gastronómie. Považujeme sa za modernú firmu, ktorej hlavnou prioritou je poskytovať čo najlepší servis našim cteným zákazníkom.

Chápeme však, že iba spokojní zamestnanci dokážu poskytovať tie najlepšie služby. Snažíme sa tak našim zamestnancom vychádzať v ústrety najlepšie ako vieme. Práve preto u nás človek zamestnaním získa viac ako iba prácu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec