Pridať inzerát

Finance controller

AJ Metal Design a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacK základnej mzde prináleží mesačný bonus, ktorý je cca 220 € - hrubá mesačná mzda 1520 €.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca s manažmentom na zostavovaní rozpočtov a forecastov, kontrola ich
dodržiavania, vyhodnocovanie odchýlok
• príprava reportov pre manažment spoločnosti podľa požiadaviek (ad hoc reporting)
• v spolupráci s finančným manažérom spoločnosti zavedenie dátovej/reportingovej
stratégie, udržiavanie štruktúry reportov, pravidelná revízia reportov
• participácia pri plánovaní stratégie spoločnosti a jej napĺňaní
• pravidelné mesačné a ročné finančné vykazovanie pre manažment a materskú
spoločnosť
• participácia na príprave ročných finančných výkazov spoločnosti, overovanie správnosti
aplikácie účtovných a daňových zákonov a interných predpisov
• výpočet štandardných cien a analýza ich zmien, zlepšovanie kalkulácií a procesu výpočtu
cien
• aktívna participácia na zavádzaní, navrhovaní a zlepšovaní kontrolných mechanizmov a
opatrení
• participácia na audite spoločnosti
• primárne je pozícia zameraná na výrobnú spoločnosť, niektoré aktivity však zahŕňajú aj
našu sesterskú spoločnosť A J Produkty, a.s., ktorá sa zaoberá predajnou činnosťou

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• flexibilný pracovný čas
• mesačný bonus
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 4,20 Eur formou stravovacej karty

Informácie o výberovom konaní

• min. VŠ vzdelanie 1. stupňa s ekonomickým zameraním
• prax v obore min. 2 roky
• znalosť účtovných a finančných procesov
• znalosť podvojného účtovníctva
• MS Excel – expert, analytické funkcie, PowerQuery,
PowerPivot
• skúsenosť s prácou v Power BI alebo inom BI nástroji
výhodou
• plynulá komunikácia v anglickom jazyku podmienkou
(slovom aj písmom)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Power Pivot - Pokročilý
Power Query - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

finančná oblasť

Počet rokov praxe

2

• analytické myslenie a zmysel pre detail
• samostatnosť a spoľahlivosť
• chuť učiť sa a zapájať sa do nových výziev

AJ Metal Design a.s. je výrobca kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne. Vyrábame široký sortiment produktov od šatníkov, lavičiek, kancelárskych a zásuvkových skríň, skriniek na náradie, pracovných stolov, regálových systémov až po ťažké paletové regály s využitím v priemyselných halách a logistických skladoch. Spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny AJ Produkter AB Švédsko, ktorá pôsobí v 20 krajinách Európy.
AJ Metal Design a.s. sídli v bývalom areáli TAZ, v Trnave, ale katastrálne územie patrí do Hrnčiaroviec nad Parnou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhé lúky, 2
91935 Hrnčiarovce nad Parnou