Pridať inzerát

Montér/servisný technik klimatizácií a tepelných čerpadiel

ait-slovensko s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacbonusy
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž, servis a opravy klimatizačných zariadení
- Montáž, servis a opravy tepelných čerpadiel
- Technická podpora koncovým zákazníkom
- Technická podpora obchodného tímu

Ponúkame:
- dlhoročné zaujímavé zamestnanie v spoločnosti, ktorá je zástupcom výrobcu tepelných čerpadiel Alpha Innotec a Novelan v SR a taktiež distribútorom klimatizácii a tepelných čerpadiel Samsung v SR
- motivujúce platové ohodnotenie
- ročné bonusy
- zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- SŠ / VŠ strojárskeho alebo stavebného smeru
- osvedčenie § 21 v elektrotechnike
- prax v obore chladiacej techniky - tepelné čerpadlá a klimatizácie
- nezávislosť, zodpovednosť, starostlivosť o zverenú oblasť, spoľahlivosť
- chuť pracovať, flexibilitu
- aktívne znalosti PC / MS Office /
- vodičský preukaz skupiny B a chuť jazdiť po celej SR

Návrh, projekcia, inštalácia a servis tepelných čerpadiel alpha innotec a klimatizačných zariadení Samsung.

Bližšie info na www.ait-slovensko.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov