Pridať inzerát

Inžinier kvality Senior

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tupá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť a riadenie pridelených projektov,
- aktívna komunikácia so zákazníkom a rezidentom,
- riešenie zákazníckych reklamácií a reklamácií z poľa,
- spolupráca s centrálou,
- analýza vrátených dielov od zákazníka,
- riadenie nápravných a preventívnych opatrení na základe reklamácií od zákazníka,
- vytváranie a aktualizácia kontrolných plánov, FMEA, katalógov chýb a postupov pre kontrolu kvality,
- implementácia požiadaviek zákazníka,
- riešenie interných reklamácií,
- vyhodnocovanie a reportovanie kvalitatívnych KPI,
- analýza výrobného procesu a spolupráca na optimalizácii procesov, neustále zlepšovanie,
- spolupráca na udržiavaní systému kvality,
- participácia na interných a zákazníckych auditoch,
- participácia na PPAP procese pri nových projektoch,
- práca v SAP,
- zariadenie rekvalifikačných skúšok, odberu vzoriek.

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu,
- stravné lístky v hodnote 4,50 Eur s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona,
- ročné bonusy pri pozitívnom výsledku firmy,
- tzv. ,,sick days,, (čerpanie 3 dní plateného voľna z dôvodu choroby),
- pružná pracovná doba,
- mladý, dynamický kolektív,
- jednorázový bonus za odpracované roky,
- jednorázový bonus za zamestnanca (odmena pre zamestnanca, ktorý prinesie do firmy nového zamestnanca).

Vopred ďakujeme za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.6.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 2 roky v automotive,
- osobnostné predpoklady a zručnosti,
- skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky(Tier1/Tier2), ideálne VW/Audi projekty,
- znalosť nástrojov kvality – procesná FMEA, CP, MSA, SPC, 8D, 5Why, Ishikawa, PPAP,
- znalosť normy IATF 16949,
- znalosť normy VDA 6.3., výhodou certifikát int./ext. audítora,
- organizačné a plánovacie schopnosti,
- tímová spolupráca,
- komunikatívnosť a asertivita,
- ochota cestovať.

AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov - interiéry automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod.
AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt