Pridať inzerát

Oddelenie zákazníckej podpory

AIRNET s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ, máš zápal pre tímovú prácu a rozmýšľaš kde by si sa mohol naplno realizovať?

Do nášho mladého tímu hľadáme posilu, ktorej náplňou bude:
• pravidelná telefonická a e-mailová komunikácia s existujúcou a potenciálnou klientelou
• aktívna komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a monitorovanie ich spokojnosti
• monitoring siete, riešenie technických požiadaviek a incidentov
• práca s klientskou databázou a štatistikami
• príprava zmluvných dokumentov
• plánovanie kalendára pre technikov
• administratívne práce spojené s pracovnou náplňou
• základné práce v oblasti marketingu
• vybavovanie pošty, zásielok, drobných nákupov

Hľadáme človeka, ktorý sa vie rýchlo učiť, nespolieha sa len na druhých, ale snaží sa sám aktívne hľadať riešenia. Pracuje sa od 09:00-17:00 počas pracovných dní.

Pri adaptácii Ti pomôže skúsenejší kolega, zaučíme Ťa na všetko, čo potrebujete vedieť.

• práca v stabilnej firme
• príjemné pracovné prostredie v priateľskom kolektíve
• možnosť odborného rastu a neustáleho vzdelávania v telekomunikačnej sfére
• služobný mobil a notebook
• individuálne odmeny
• pravidelné teambuildingové aktivity
• možnosť nadštandardného zárobku vo forme provízií

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, s ktorými máme záujem zrealizovať pohovor. CV zasielajte na praca@airnet.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu patríš, keď:
• si komunikatívna/y
• máš príjemné vystupovanie
• spisovne rozprávaš
• máš plnú hlavu originálnych nápadov
• si tímový hráč, ale rád pracuješ aj samostatne na individuálnych úlohách
• chceš neustále zlepšovať veci okolo seba
• máš porozumenie pre nekončiace požiadavky klientov

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 10 rokov. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame komplexné riešenie inteligentnej domácnosti, kamerových systémov a zabezpečovacích systémov.
Ponúkame ti možnosť stať sa členom nášho tímu a prispieť tak k rozvoju a úspechu našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.