Pridať inzerát

Elektrikár – elektrotechnik § 21

AIRNET s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre profesionálnych elektrikárov, ktorých patrične odmeníme.

Elektrikár presne vie kedy, kde a ako má vykonať svoju činnosť. Elektrikár má materiál pripravený, venuje sa len svojej odbornej činnosti. Elektrikár sa venuje len tomu čo vie najlepšie – elektro montážnym prácam.

Kvalitné Náradie Milwaukee, Knipex
Elektrikár má k dispozícii všetky náradia a zariadenia našej firmy pre prácu na zákazkách.

Žiadna administratíva
Elektrikár má plnú administratívnu podporu – telefonovanie, dohadovanie zákazky, email a SMS komunikácia so zákazníkom, zabezpečenie materiálu.

Podklady a popisy cez aplikáciu
Elektrikár vie presne čo má robiť. Všetky podklady sú sprístupnené elektrikárovi v aplikácii.

Elektrikár sa venuje práci
Elektrikár sa venuje len elektro-montážnym prácam, žiadne vybavovanie ani zháňanie materiálu.

Elektrikár vie KEDY a KDE
Elektrikár presne vie kedy, kde a ako má vykonať svoju činnosť. Všetky práce sú plánované cez aplikáciu a sú priamo vpísané do kalendára elektrikára.

Firemné dni a školenia
Intenzívne spolupracujúci elektrikári sa zúčastňujú na náklady firmy – odborných školení, zájazdy na výstavy.

- iPhone aj na súkromne účely
- mladý a veselý kolektív
- príjemná firemná kultúra
- uvoľnená atmosféra
- možnosti osobnostného rastu
- team building, firemné dni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neustále sa vzdelávajúci elektrikár
Fyzicky zdatný, usmiaty a v pohode.
Schopnosť čítať technickú dokumentáciu.
Schopnosť zvládať rôzne nálady zákazníka.
Schopnosť dať zákazníkovi istotu a odpovedať mu s úsmevom na všetky otázky.

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 10 rokov. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame komplexné riešenie inteligentnej domácnosti, kamerových systémov a zabezpečovacích systémov.
Ponúkame ti možnosť stať sa členom nášho tímu a prispieť tak k rozvoju a úspechu našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.