Pridať inzerát

Skladník v AIRNET-e

AIRNET s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 468,38 EUR/mesiac400€ v čistom - polovičný úväzok
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť v prácou v sklade ? Ste šikovný, precízny a nechýba Vám zodpovedný prístup? Ak ste odpovedal na všetky otázky ÁNO, tak Vás radi privítame v našej spoločnosti.

Čo bude Vašou náplňou práce?
• upratovanie skladu,
• kontrola tovaru - počtu kusov,
• denné upratovanie pracovných montážnych áut,
• udržiavanie čistoty firemných áut - nielen montážnych, vozenie na umyvárku,
• dopĺňanie chýbajúceho tovaru a materiálu do montážnych áut a evidencia,
• vybaľovanie dodaného tovaru do regálov,
• vydávanie tovaru, evidencia, inventarizácia,
• vynášanie smetných nádob pred nehnuteľnosť v deň zberu,
• upratovacie práce okolo firemných budov.
• vyvážanie kartónov a určitých druhov odpadu na zberné dvory.

Hľadáme pána v pokročilom veku, prípadného dôchodcu vo fyzickej kondícii na polovičný úväzok. Nejedná sa o práce s ťažkými váhami ani vysokozdvižným vozíkom. Práca je jednoduchšieho manuálneho charakteru.
Miesto výkonu je v meste Trnava a pracovný čas od 07:00-11:00.

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis alebo email s informáciami o sebe na email: praca@airnet.sk

firemné občerstvenie - pochutiny, nápoje, ovocie, káva.

Informácie o výberovom konaní

• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť,
• zmysel pre poriadok a čistotu,
• ochotný prístup,
• pracovitosť,
• bezúhonnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Sme moderná firma, ktorá svojimi službami prosperuje na trhu už viac ako 10 rokov. Na základe dlhoročných skúseností a moderných technológií ponúkame komplexné riešenie pripojenia do internetovej siete.
Svojim klientom poskytujeme bezdrôtové a optické pripojenie k internetu.
Ponúkame ti možnosť stať sa členom nášho tímu a prispieť tak k rozvoju a úspechu našej spoločnosti.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Adresa spoločnosti

Siladice 240
920 52 Siladice 240