Pridať inzerát

Logista

AirExplore, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajná 29, 821 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 Eur brutto - po zapracovaní osobné ohodnotenie, príplatky v súlade so ZP; finálna výška odmeny je individuálna na základe dohody a Vašich skúseností a znalostí.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Letecká spoločnosť AirExplore sa orientuje predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti nepravidelnej leteckej prepravy osôb (charterové lety) a prenájmu lietadiel s posádkou (ACMI).
Aktuálne hľadáme komunikačne a organizačne zručného kolegu do nášho tímu na pozíciu logista:
- zodpovednosť za logistiku, expedíciu, plánovanie
- komunikácia s existujúcimi a novými dodávateľmi v AJ (emailová i telefonická)
- komunikácia s Colným úradom, logistickými spoločnosťami, prepravcami a ostatnými oddeleniami v spoločnosti
- zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva (aj manuálna činnosť)
- ostatné administratívne práce v závislosti od požiadaviek
- práca na zmeny v nepretržitej prevádzke.
- logistická podpora na zahraničných bázach

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- zázemie rastúcej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie (vlastné parkovisko:-)
- atraktívne prostredie leteckej prepravy

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené kritériá, zašlite nám, prosím, Váš životopis čo najskôr na našu emailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Po starostlivom posúdení žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola - osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- min. úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax v letectve - výhodou
- prax v nákupe, logistike alebo skladovom hospodárstve min. 1 rok
- znalosť anglického jazyka (nutnosť komunikácie s dodávateľmi)
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- zručnosť s prácu s PC
- vodičský preukaz sk. B

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje lietadlá typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky, ale aj na charterové lety zo SR počas letnej sezóny.
Viac informácií: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov