Pridať inzerát

Špecialista centra riadenia údržby

AirExplore, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajná 29, 821 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacfinálna výška odmeny je dohodnutá s uchádzačom individuálne na základe jeho znalostí a skúseností.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám!
Letecká spoločnosť AirExplore sa orientuje predovšetkým na poskytovanie služieb v oblasti nepravidelnej leteckej prepravy osôb (charterové lety) a prenájmu lietadiel s posádkou (ACMI).
Ponúkame možnosť získať prácu a stať sa členom nášho tímu na pozícii špecialistu Maintenance Control Centra.
Medzi hlavné zodpovednosti patrí:
- sledovanie stavu lietadlovej flotily a riadenie prác v súvislosti s údržbou lietadiel v nepretržitom 24-hodinovom režime (12 hod smeny) v prípade poruchy alebo zmluvnej údržby;
- zber aktuálnych informácií o stave lietadlovej flotily na základe denných hlásení;
- v prípade poruchy, riadenie prác potrebných k obnoveniu stavu lietadla schopného návratu do prevádzky;
- zber všetkých údržbových dokumentov a koordinácia postupov a zdieľanie informácií - technici, posádka, logistika, externí dodávatelia služieb.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- moderné pracovné prostredie (vlastné parkovisko:)
- atraktívne prostredie leteckej spoločnosti

Ďakujeme všetkým záujemcom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a zaslanie žiadosti a životopisu.
Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom na veľký počet kandidátov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov, pozvaných na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- výhodou zameranie na dopravu (leteckú), údržbu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie maturitnou skúškou, vysokoškolské vzdelanie - špecializácia na riadenie leteckej dopravy, údržby, technické zameranie výhodou;
• Prax v rámci letectva minimálne 2 roky - v rámci riadenia údržby, zachovania letovej spôsobilosti a pod.;
• Typový tréning B737, preukaz spôsobilosti technika lietadiel podľa part 66 - výhodou
• Praktická skúsenosť a odborná znalosť uplatňovania noriem bezpečnosti v letectve a postupy bezpečnosti prác v údržbe výhodou;
• Znalosť anglického jazyka je nutná - komunikácia s kolegami a dodávateľmi aj v anglickom jazyku;
• Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (24/7 - nočné, sviatky, víkendy);
• Výborné komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu a flexibilita.

Letecká spoločnosť AirExplore prevádzkuje lietadlá typu Boeing 737. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na prevádzkovanie letov mimo Slovenskej republiky (Európa - báza Turecko, Afrika - báza Egypt, Sudán), ale aj na charterové lety zo SR počas letnej sezóny.
Viac informácií: www.airexplore.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov