Pridať inzerát

Specialista logistiky (maďarský jazyk nutný)

Air Products Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 950 EUR/mesiacroční bonus
  • Termín nástupu: 01.07.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jsme společnost Air Products se sídlem v Pensylvánii v USA a zároveň jsme přední světovou organizací zabývající se výrobou průmyslových, speciálních a mediciálních plynů. Na trhu působíme déle než 80 let a máme více než 19 000 zaměstnanců v 50 zemích světa. Hlavní obchodní jednotka společnosti Industrial Gases nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro rafinerie, petrochemický a automobilový průmysl, strojírenství a také oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský. Jsme rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro LNG - zkapalněný zemní plyn. Společnost dosáhla fiskálních tržeb v roce 2019 ve výši 8,9 miliard USD a současná tržní kapitalizace je přibližně 50 miliard USD. Naše udržitelné projekty, programy a portfolia atmosférických průmyslových plynů se skládají z argonu, dusíku, hélia, kyslíku a vodíku… Jsme uznáváni po celém světě za inovace, provozní dokonalost a závazek k bezpečnosti a životnímu prostředí.

Specialista logistiky s maďarštinou

Lokalita: Děčín (Ústecký kraj) nebo Praha nebo Bratislava
Typ smlouvy: plný úvazek
Minimální vzdělání: úplné střední
Jazyky: maďarský (pokročilý), český/slovenský a anglický (pokročilý)
Atraktivní platové ohodnocení s ročním bonusem
*V případě Vašeho zájmu, prosím, zašlete svůj životopis přes náš kariérní portál:
www.airproducts.cz/careers
reference: 32066BR

Je Vám oblast práce s distributorskými agenturami blízká a mluvíte maďarsky, česky nebo slovensky a zdatně i anglicky? Pokud ano, rádi o vás uslyšíme. Vaší náplní práce bude péče o dodávky průmyslových plynů v nádobách našim maďarským distribučním agenturám.

Vaše každodenní činnosti budou zahrnovat
Příprava a generování závozů maďarským partnerským distribučním agenturám
Příjem a zadávání objednávek v maďarštině
Vstupování dat do EKAER
Komunikace s obchodním týmem a partnery v distribučních agenturách o případných potřebách a změnách
Péče o reklamace
Práce s nadměrnou zásobou a optimalizace zásob
Správa externích doprav
Podíl na tvorbě plánu
Kontrola toku dokladů
Objednávání kryogenických závozů pro maďarské partnery u dodavatele

Naše očekávání od ideálního kandidáta
Jazykové vybavení - maďarský, český nebo slovenský (anglický jazyk bude velkou výhodou)
Pečlivost
Nadšení pro administrativu
Obchodního ducha
Schopnost vyhodnocovat priority
Logické smýšlení a analytické schopnosti
Znalost PC, SAP výhodou

*Těšíme se na vás,
HR a Talent Acquisition Air Products.
Rádi bychom vás podpořili v dalším výběrovém procesu v budoucnu. Navštivte naše kariérní stránky a zaregistrujte se!
Obdržíte automatickou odpověď.

Zamestnanecké výhody, benefity

Dovolená navíc, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, nemocenská v plné výši mzdy a další výhody

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Air Products je svetovým lídrom v oblasti technických plynov s vyše 75-ročnou históriou. Kľúčovým predmetom podnikania spoločnosti v oblasti priemyselných plynov je poskytovanie atmosférických a technologických plynov a súvisiacich zariadení pre výrobné trhy vrátane rafinérskeho a petrochemického priemyslu, kovospracujúceho priemyslu, elektrotechnického a potravinárskeho priemyslu.
Vo finančnom roku 2017 spoločnosť dosiahla tržby 8,2 miliardy USD z bežnej činnosti v 50 krajinách. Približne 15 000 zamestnancov robí zo spoločnosti Air Products najbezpečnejšiu a najvýkonnejšiu spoločnosť v oblasti produkcie priemyselných plynov, ktorá zabezpečuje trvalo udržateľné ponuky a vynikajúce služby pre všetkých zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pribinova 4
811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto