Pridať inzerát

Technik údržby

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 EUR/mesiacZákladná mzda zamestnanca 1900€ + 285€ (mesačný bonus) + 35€ dochádzkový bonus + 105€ (za týždeň nočnej zmeny) = 2325€ Viac informácií poskytneme na osobnom pracovnom pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Technika údržby / Elektrikára so skúsenosťami vo výrobe, ideálne automotive sektore. Máme niekoľko montážnych liniek, na ktorých sa montujú klimatizačné jednotky. Linky sú automatizované (používame roboty ABB, Fanuc, Mitsubishi, na ktorých sa robia len vybrané zásahy ako napr. úpravy trajektórií ..). Od kandidáta požadujeme minimálne základnú vedomosť k PLC a robotom. Vo všeobecnosti sa údržbár / elektrikár stará o operatívnu a preventívnu údržbu liniek, riešenie technických prestojov/problémov.
Rovnako má na starosti náhradné diely, nakupovanie a ich zaskladnenie.

Zručnosť v oblasti počítača a používania MS Office je potrebná aspoň základná.
Od vhodných kandidátov požadujeme, aby mali minimálnu spôsobilosť v elektrotechnike § 22 a zváračské oprávnenie je VÝHODOU!

Aktuálne pracujeme v 2 zmennej prevádzke, čoskoro budeme prechádzať na 3. zmennú prevádzku.

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1900€
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% (285€)
- dochádzkový bonus 35€
- nočný príplatok nad rámec zákona 2,80€ / hod, (týždeň nočnej zmeny = 105€)
Tvoja mesačná mzda (pri 2zmennej prevádzke) môže byť 1900€+285€+35€= 2220€

Okrem vyššie spomenutého ponúkam;
- príspevok na stravu nad rámec zákona (stravovacia karta alebo finančný príspevok)
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- firemná doprava
- priateľské, bezpečné a čisté prostredie
- pracovný týždeň od pondelka - piatka
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- pracovný kolektív, ktorý ti rád pomôže a podá pomocnú ruku
- ostatné benefity

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ubytovanie zamestnancom neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronika, Elektromechanika

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Údržbár, Elektromechnik, Elektrikár, Technik údržby

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie - ELEKTROTECHNIK / MECHATRONIK
- min. § 22 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s údržbou elektrických strojov a zariadení
výhodou
- zváračské oprávnenie výhodou
- znalosť elektrotechnických schém
- skúsenosť s PLC Simatic
- skúsenosť s Robotikou ABB/Fanuc/Mitsubishi
- počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni
- Samostatnosť
- Teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov