Pridať inzerát

Skladník/ Vodič VZV

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 943 - 1 224 EUR/mesiac(variabilná zložka do 15% - 141 € )+ stravné lístky v hodnote 4,50€ + príplatky za nočné zmeny 2,80€ + príspevok na dopravu 35€ + nadčasové príplatky podľa zákona + príspevky zo sociálneho fondu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského a dynamického tímu hľadáme nových kolegov, ktorých baví obsluha vysokozdvižného vozíka a práca v sklade, na logistike. Ide o prácu na 2-3 zmeny, vo výrobnom závode, ktorého zameranie je montáž klimatizačných jednotiek.

Ak sme ťa oslovili, pridaj sa k nám!
Ak máš prax ako Skladník/ Vodič VZV, pošli životopis a príď si pozrieť naše priestory!
Vieme ti ponúknuť stabilnú prácu, pravidelnú mzdu, čisté a tiché pracovné prostredie.

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 943 Eur
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% (141€)
- dochádzkový bonus 35€
- nočný príplatok nad rámec zákona 2,80€ / hod, (týždeň nočnej zmeny = 105€)
Tvoja mesačná mzda môže byť 943€+141€+35€+105€= 1224€

Okrem vyššie spomenutého ponúkame;
- DOPRAVA Z AUTOBUSOVEJ STANICE ZABEZPEČENÁ
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- priateľské, bezpečné a čisté prostredie
- práca na 2-3 zmeny v pondelok - piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- pracovný kolektív, ktorý ti rád pomôže a podá pomocnú ruku

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s prácou na VZV podmienkou
- skúsenosti s prácou so scanerom výhodou
- skúsenosti s prácou s informačným skladovým systémom výhodou
- počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni
- ochota pracovať na 2-3 zmeny (7,5 hod.)
- samostatnosť
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov