Pridať inzerát

IT Technik

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prologis Park Nitra - DC1, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Marec - Apríl 2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamická a rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá dáva prednosť neformálnosti a udržiavaniu si dobrej atmosféry. Ponúkame možnosť šikovným absolventom, ktorí majú chuť učiť sa a rásť spolu s nami. Rady by sme naše rady rozšírili o kolegu alebo kolegyňu, ktorým nie je cudzia práca s ľuďmi, majú trpezlivosť vysvetľovať a dokážu netechnicky orientovaným kolegom vysvetliť technické oblasti. Určite niekto so silnými analytickými a komunikačnými schopnosťami a orientáciou na užívateľa si nájde u nás uplatnenie.

Novému kolegovi alebo kolegyni poskytneme zaškolenie a odborné skúsenosti pri práci z technológiami ako ERP, výrobné systémy, cloudové M365 riešenia, rôzne MS serverové role, virtualizácia, EDI, backup, replikácie, podpora aplikácii, Dell hardware a mnoho ďalšieho.

V našom AIT IT tíme očakávame od kandidáta všeobecný prehľad z IT oblasti, predovšetkým dobrú orientáciu v databázových, sieťových a operačných systémoch. Ostatné ťa naučíme!

V našej spoločnosti sa zamestnanci tešia priateľskému prostrediu a pružnému pracovnému času občasným Home Officom. Ak je jednou z tvojich ambícií neustále vzdelávanie sa a profesijný rast, príležitosť budeš mať. Jedným z našich motivačných benefitov môže byť ročný bonus a sociálny program, a mnoho ďalšieho.

Novému kolegovi, kolegyni vieme vyjsť v ústrety! Ak končíš tento rok VŠ a možno máš pochybnosti ako by to mohlo fungovať, tak máme pre teba riešenie. Na začiatok vieme poskytnúť "Dohodu o práci" a keď sa reálne staneš absolventom, prejdeš do trvalého pracovného pomeru. Je to jednoduché!

Verím, že sme ťa oslovili a že nám dáš o sebe vedieť. Ďakujeme vopred za všetky zaslané životopisy. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Aplikovaná informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov