Pridať inzerát

Účtovník

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú Účtovníčku/Účtovníka. Pozíciu môžete poňať ako výzvu, možnosť získať nové znalosti, zručnosti a skúsenosti, alebo sa môžete následne posunúť v rámci našich interných projektov. S radosťou Vám poskytneme pomoc počas zaškolenia a adaptácie. Vašou hlavnou náplňou práce by boli nasledujúce činnosti:
• Komplexná znalosť podvojného účtovníctva a DPH
• Evidencia, spracovanie a kontrola DHM, DNM
• Účtovanie kreditných kariet, bankových výpisov, cestovných náhrad
• Mesačné uzávierky, podpora pri ročnej účtovnej závierke
• Komunikácia s audítorom, daňovým poradcom a ďalšími inštitúciami
• Priebežná finančná analýza, reporty
• Dodržiavanie všetkých interných predpisov a postupov

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1500 EUR, avšak v prípade, že Vaše skúsenosti, odbornosť a kvalifikácia napĺňajú naše očakávania, mzda môže byť dohodnutá individuálne pri osobnom pohovore
- priateľské pracovné prostredie
- pružný pracovný, občasný HO
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ročný bonus
- kurzy a školenia (napr. AJ)
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja

V prípade záujmu o viac informácii nám zasšlite Vaše CV v SJ, prosím. Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax a skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva min. 3 roky
- Excel – pokročilý, MS Office - pokročilý
- skúsenosti s ERP LN/INFOR – výhodou
- Anglický jazyk - stredne pokročilý
- analytické myslenie
- ochota učiť sa
- systematický a zodpovedný prístup k úlohám
- dynamická a proaktívna osobnosť
- samostatnosť, kreativita
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov