Pridať inzerát

Technik údržby

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300€ a viac. V závislosti od skúseností a kvalifikácie uchádzača, základná mzda môže rásť. Možnosť dohody na osobnom pohovor.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského, dynamického a rýchlorastúceho tímu hľadáme nových kolegov z oblasti Údržby. Hľadáme šikovných údržbárov - elektrotechnikov, ktorí sú vytrvalí a majú chuť učiť sa a vzdelávať.

Ponúkame šancu kandidátom, ktorých denná operatíva spočíva v preventívnej a korektívnej údržbe výrobných liniek, automatizácii a robotike (nehľadáme však kandidáta Špecialistu (programátora) na Robotiku).
Ak máš aspoň minimálne skúsenosti s PLC Simatic, Robotikou ABB, Fanuc, Mitsubishi, rady by sme sa o tebe dozvedeli viac.
Ak si absolvent so zápalom pre techniku, výrobné zariadenia a technológie, rovnako rady sa o tebe dozvieme.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou;
. Štandardná údržba, technická podpora súčasných výrobných liniek (korektívna a preventívna údržba)
. Aktívna účasť pri inštalácii nových liniek ( súčasť zaškoľovania)
. Aktívna účasť pri zavádzaní /inštalácii robotov, PLC automatizačných systémov
do prevádzky (súčasť zaškoľovania)
. Úprava trajektórií (rutiny)
. Sledovanie potrieb náhradných dielov, objednávanie dodávok náhradných
dielov a ich dokumentácia v sklade náhradných dielov
. Zber dát o efektívnosti funkcie všetkých zariadení a ich využitie k zlepšovaniu
produktivity a znižovaniu nákladov.

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 1300€
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% (195€)
- dochádzkový bonus 35€
- nočný príplatok nad rámec zákona 2,80€ / hod, (týždeň nočnej zmeny = 105€)
Tvoja mesačná mzda môže byť 1300€+195€+35€+105€= 1635€

Okrem vyššie spomenutého ponúkam;
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- priateľské, bezpečné a čisté prostredie
- štandardne práca na 3 zmeny v pondelok - piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- pracovný kolektív, ktorý ti rád pomôže a podá pomocnú ruku
- ostatné benefity

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Je nám ľúto, ale dopravu ani ubytovanie zamestnancom neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mechatronika, Elektromechanika

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Údržbár, Elektromechnik, Elektrikár, Technik údržby

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ vzdelanie - ELEKTROTECHNIK / MECHATRONIK
- min. § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.
- skúsenosti s údržbou elektrických strojov a zariadení
výhodou
- znalosť elektrotechnických schém
- skúsenosť s PLC Simatic výhodou
- skúsenosť s Robotikou ABB/Fanuc/Mitsubishi výhodou
- počítačové zručnosti na užívateľskej úrovni
- ochota pracovať na 3 zmeny
- Samostatnosť
- Teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov