Pridať inzerát

Technik kvality

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 EUR/mesiac+ 15% mesačný bonus. V závislosti od tvojich skúseností a kvalifikácie, môže ísť tvoja základná vyššie.Dohoda možná na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá a rýchlorastúca spoločnosť s perspektívou do budúcnosti!
Montujeme klimatizačné jednotky pre automotive!

Rozširujeme tím na oddelení Kvality. Hľadáme kolegu, ktorý je skúsený Kontrolór, inšpektor , technik kvality. Ideálne, ak má skúsenosť z automotive sektora, má cit pre detail, analyticky rozmýšľa a je schopný identifikovať defekty a odchýlky.

Hľadáme Technika kvality, od ktorého požadujeme skúsenosti so;
- vstupnou, medzioperačnou a výstupnou kontrolu vyrábanej produkcie podľa platnej technickej dokumentácie
- zisťovaním kvality výrobkov vizuálnou kontrolou a meraním
- vystavovaním kontrolných protokolov
- upozornením na nezhody vo výrobnom procese
- spoluprácou pri organizácii sortovania vyrobených dielov pri nezhode
- uvoľňovaním výrobkov pre jednotlivé operácie na základe splnenia zadefinovaných kritérií
- analýzou problémov a prijímaním nápravných opatrení od zákazníka z procesu
- kontrolou a posúdením vyradeného materiálu z výroby
- budeš pracovať v systéme Q-Lanys a LN

Veľmi rady privítame v našom tíme kolegu či kolegyňu, ktorému nie je cudzia dôslednosť, samostatnosť a logické uvažovanie. Niekoho, kto by sa rád ďalej rozvíjal a posúval v oblasti kvality.

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 920€
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% (138 €)
- dochádzkový bonus 35€

Okrem vyššie spomenutého ponúkame;
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- priateľské, bezpečné a čisté prostredie
- práca na 3 zmeny v pondelok - piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- pracovný kolektív, ktorý ti rád pomôže a podá pomocnú ruku

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedený požiadavkám.
Je nám ľúto, ale dopravu ani ubytovanie zamestnancom neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, Kvalita

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

na rovnakej alebo obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zmysel pre detail
- ochota pracovať na 3 zmeny, v prípade potreby
- samostatnosť
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov