Pridať inzerát

Technik kvality

Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 920 - 1 200 EUR/mesiacV závislosti od tvojich skúseností a kvalifikácie, môže ísť tvoja základná vyššie. Dohoda možná na osobnom pohovore.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti s kontrolou kvality na vstupe a výstupe, vizuálnou kontrolou, meraním, je zameraný na detail a má skúsenosť z automotive sektora!

Ak si v tejto oblasti "doma", daj nám o sebe vedieť!

Ako pracovník oddelenia kvality budeš zodpovedať za :
- vstupnú medzioperačnú a výstupnú kontrolu vyrábanej produkcie podľa platnej technickej dokumentácie
- zisťovanie kvality výrobkov vizuálnou kontrolou a meraním
- vystavovanie kontrolných protokolov
- upozornenie na nezhody vo výrobnom procese
- spoluprácu pri organizácii sortovania vyrobených dielov pri nezhode
- uvoľňovanie výrobkov pre jednotlivé operácie na základe splnenia zadefinovaných kritérií
- analýzy problémov a prijímanie nápravných opatrení od zákazníka z procesu
- kontrolu a posúdenie vyradeného materiálu z výroby
Budeš pracovať v systéme Q-Lanys a LN

- minimálna garantovaná mzda na túto pozíciu je 920€
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 15% (138 €)
- dochádzkový bonus 35€
- nočný príplatok nad rámec zákona 2,80€ / hod, (týždeň nočnej zmeny = 105€)
Tvoja mesačná mzda môže byť 920 €+138 €+35€+105€= 1198 €

Okrem vyššie spomenutého ponúkame;
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- príspevky zo sociálneho fondu
- bonus za odporúčanie nového zamestnanca vo výške 150€
- priateľské, bezpečné a čisté prostredie
- práca na 3 zmeny v pondelok - piatok
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- pracovný kolektív, ktorý ti rád pomôže a podá pomocnú ruku

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a dôveru a zaslané CV. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú vyššie uvedený požiadavkám.
Je nám ľúto, ale dopravu ani ubytovanie zamestnancom neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, Kvalita

Ostatné znalosti

Anglický jazyk - základy

Počet rokov praxe

na obdobnej pozícii
2

- manuálna zručnosť
- ochota učiť sa
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zmysel pre detail
- ochota pracovať na 3 zmeny
- samostatnosť
- teamový hráč

Spoločnosť Air International Thermal Systems (AITS) bola založená v Austrálii pred 50 rokmi. AITS je celosvetovo vedúcim TIER1 dodávateľom vykurovania, ventilácie a klimatizácie (HVAC), chladenia hnacích motorov (PTC) a elektrických a hybridných systémov riadenia tepla pre automobilový priemysel. AITS má viac ako 30 výrobných závodov a inžinierskych centier v Číne, Severnej Amerike, Thajsku, Austrálii, Japonsku a Európe, ktoré dodávajú pre výrobcov automobilov ako General Motors, Volkswagen, Ford, Changan, Mazda, SAIC, Great Wall Motors, Fiat-Chrysler, Tata, Suzuki a Isuzu. Prvý výrobný závod v Európe je na Slovensku a vznikol "na zelenej lúke" v Nitre v priemyselnom parku Nitra- Sever a je zameraný na výrobu klimatizácií do automobilov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AC Diplomat, Palisády 29/A
811 06 Bratislava