Pridať inzerát

Elektrikár

AIOS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 15 EUR/hod.mzda je uhrádzaná za prácu na elektromontážach (1 montáž cca 5 hodín) predpokladaný počet montáží za mesiac je 40
  • Termín nástupu: DOHODOU
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebno - montážna spoločnosť hľadá samostatných a spoľahlivých MONTÉROV a ELEKTRIKÁROV na solárne panely (fotovoltaika).

Náplň práce elektrikára:
- Kompletné elektroinštalačné práce v interiéroch budov a na solárnych paneloch podľa vypracovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka.
- Plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v súvislosti s výkonom činnosti.
- Montáže žľabov pre elektrické káble, samotné zapojenie senzorov, ovládacích panelov rozvádzačov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou

Ponúkame pri živnosti:
- včasné uhrádzanie faktúr
- zabezpečené a hradené ubytovanie pri pracovných cestách
- stabilnú prácu počas celého roka
- dlhodobú spoluprácu spojenú so vzájomnou spokojnosťou
- možnosť získania provízie pri získaní nového zákazníka

Ponúkame pri TPP:
- Zaujímavý systém odmeňovania s atraktívnym ohodnocovaním pre všetkých iniciatívnych zamestnancov.
- Príspevky na stravovanie
- Firemný telefón
- Multisport karta
- Možnosť využitia firemného vozidla
- Sociálny program, zamestnanecké výhody.
- Program rozvoja pre interné a externé aktivity

Ďakujem Vám, za prejavený záujem o pracovnú pozíciu a zaslanie životopisu.
1 kolo výberu:
Uchádzačom ktorí sa dostanú do užšieho výberu sa ozveme telefonicky.
2 kolo výberu:
Uchádzači ktorí sa dostanú do druhého kola budú pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektroinštalácia

Vodičský preukaz

B

znalosť práce vo svojom odbore
- Čítanie z technických výkresov
- platná vyhláška ELEKTRIKÁR (§21, §22, §23)
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci

Sme rýchlorastúca, ekologicky orientovaná stavebno realizačná spoločnosť, ktorá poskytuje zákazníkom nadštandardný servis. Sme známi svojou ochotou s orientáciou na zákazníka, ako aj priateľským prístupom. Primárne sa orientujeme na realizáciu a dodávku stavieb na kľúč pozemného charakteru. V spolupráci so silným partnerom SunFlow Energy sa venujeme činnosti montáže fotovoltaických panelov na Slovensku a týmto spojením patríme medzi popredné spoločnosti v oblasti elektroinštalácií fotovoltaických panelov. Naše hlavné hodnoty sú orientované a postavené na kvalite dodávky vykonávaných prác, spoľahlivosti a dodržiavaní termínov dohodnutých prác ako aj ekologickú udržateľnosť. Aktívne pracujeme na našej vízii vytvorenia skvelého stabilného pracovného tímu nových ľudí s ktorými spoločne dokážeme rásť a priniesť pre Slovensko vyššie štandardy v stavebnom priemysle.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov