Pridať inzerát

Obsluha olepovacího stroje

Ahrend, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: U Továren 770/1b, Praha 15, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 Kč/měsícroční bonus, motivační odměny, nadstandardní příplatky za přesčasy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kolegy do nové výroby nábytku v Praze 10. Práce spočívá v obsluze olepovacích strojů. Požadujeme praxi z výrobního provozu, zkušenost s obsluhou strojních zařízení, manuální zručnost, spolehlivost, ochotu pracovat na 2 - 3 směny (dle zakázek), od pondělí do pátku. Vše ostatní Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme stabilní práci v moderním prostředí, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky, příspěvek na stravování, možnost zajištění ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, Multisport kartu, penzijní příspěvek, nástup možný ihned.

Informace o náboru

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

stojírenství, nábytkářství, zámečnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

2 roky

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, trestní bezúhonnost, schopnost fyzické práce , dochvilnost, chuť učit se novým věcem

Společnost Ahrend a.s. se sídlem v Praze je předním evropským výrobcem kancelářského nábytku. Zabývá se rovněž kompletní realizací interiérů polyfunkčních kancelářských budov.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců