Pridať inzerát

Digital Marketing Specialist

Ahoy Career

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gdaňsk, Poľsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 450 EUR/mesiacPrvé 3 mesiace obdržíš každý mesiac bonus 430 Eur na bývanie
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie poprednej svetovej značky v odvetví sociálnych médií a digitálneho marketingu.
- Príprava online reklamnej stratégie podľa individuálnych potrieb klienta v rámci jeho marketingových kampaní na Facebook Ads = vhodný výber produktov, ktoré Facebook Ads ponúka
- Optimalizácia marketingových kampaní na Facebooku
- Vytváranie a udržiavanie dlhodobých obchodných vzťahov
- Kontaktovanie nových a existujúcich zákazníkov
- Úzka spolupráca s reklamnými agentúrami, ktoré svojím klientom ponúkajú aj správu reklamných kampaní na Facebooku
- Dodatočný predaj marketingových riešení, ktoré sú k dispozícií v reklamnom nástroji Facebook Ads
- Správa vlastného portfólia klientov
- Priebežná analýza výsledkov z hľadiska dosahovania stanovených cieľov svojho klienta

- Pracovná zmluva
- Mesačné prémie
- Prvé 3 mesiace obdržíš každý mesiac bonus 430 Eur na bývanie
- Produktové školenia v spolupráci s najlepšími expertami na Facebook Ads = prvé školenie trvá jeden mesiac
- Office s výhľadom na more
- Súkromná zdravotná starostlivosť a Multisport karta
- Prístup do rôznych online školiacich platforiem ako Udemy, Duolingo a Busuu
- Program kariérneho a profesionálneho rozvoja = firma uprednostňuje svojich zamestnancov na manažérske pozície
- Kariéra v oblasti digitálneho marketingu
- Prostredie medzinárodnej firmy s kolegami z celého sveta
- Firemný psychológ
- Príspevok na kúpu okuliarov

Pošli nám prosím ťa životopis v Angličtine a priprav sa na čo najmenej 3 až 4 kolá pohovorov.
1. Interview s recruiterom firmy Ahoy Career
2. Jazykový test
3. Test znalosti digitálnych zručností
4. Pohovor s možno budúcim zametnávateľom

Príchod do Gdaňska a prvý drink na pláži.

Poľské more nie je najteplejšie, no bez problémov sa budeš vedieť kúpať. Pláže sú jedny z najkrajších v Európe :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je Kanadská technologická spoločnosť, ktorá poskytuje IT služby a viacjazyčný zákaznícky servis globálnym klientom. Medzi ich klientov patria spoločnosti z oblasti technológií a hier, komunikácií a médií, e-commerce a fintech, cestovného ruchu a zdravotníctva. Svoje kancelárie majú v mestách ako Los Angeles, Guatemala City, Berlin, Sofia, Dublin, Barcelona, Bengaluru, Tokyo,Gdańsk. Zamestnávajú okolo 60.000 zamestnancov po celom svete.

Tento projekt je pre spoločnosť Facebook a ich reklamný nástroj Facebook Ads, kde budeš pomáhať existujúcim klientom s ich reklamnými kampaňami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Digitálny Marketing - Základy
Sociálne média - Základy
Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý
Analytické myslenie - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Slovenský jazyk = native
- Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
- Skúsenosti s prácou v marketingu / predaji / -customer care budú veľmi vítané = nie je to podmienkou
- Schopnosť ľahko nadväzovať vzťahy
- Znalosť sociálnych médií
- Záujem o digitálny marketing, e-commerce a nové technológie

Ahoy!

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializujeme sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český, slovenský a maďarský trh.
Následne sa pre naších klientov snažíme nájsť vhodného kandidáta a naštartovať mu tak kariéru v zahraničí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci