Pridať inzerát

Operátor výroby mliečnych výrobkov AHAfarma

AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vráble-Horný Oháj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta, kvality jeho práce a úrovne plnenia KPI
  • Termín nástupu: a.s.a.p.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste nadchnutí pre 100% skutočné farmárske potraviny ? Radi by ste sa spolupodieľali na ich výrobe?

A čo od Vás očakávame?
- práce pri výrobe mliečnych výrobkov (príprava mliečnych výrobkov, ich plnenie do obalov, etiketovanie, expedícia)
- obsluha mliekarenských technologických zariadení, strojov, prístrojov a liniek
- pravidelná sanitácia a udržiavanie čistoty prevádzky
- dodrživanie HACCP, hygienických štandardov a kvality výroby

Akí musíte byť:
- energickí, s chuťou do práce a života
- časovo flexibilní a zodpovední

Čo ponúkame:
- atraktívnu, samostatnú prácu s jedinečným konceptom
- zaujímavú a motivujúcu odmenu

-možnosť sebarealizácie v participácii na zaujímavom a inovatívnom projekte spojenia poľnohospodárskej prvovýroby, spracovania, obchodu a následnej distribúcie čerstvých farmárskych produktov ocenených spektrom značiek kvality
- využívanie širokej škály pracovných benefetov a výhod
- pružný pracovný čas

Práca je vykonávaná na prevádzke AHAFarma / Vráble - Horný Ohaj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, mliekárenstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Práca v gastro alebo potravinárskom priemysle
3

- znalosti výroby potravín
- vzťah ku čistote a hygiene
- flexibilita
- zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci

AHAfarma / Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch je progresívna organizácia poľnohospodárskej rastlinnej a živočíšnej prvovýroby, so spracovaním, obchodom a distribúciou vlastných prémiových farmárskych potravinárskych produktov.
www.pdvrable.sk
www.ahafarma.sk

Adresa spoločnosti

Poľnohospodárske družstvo vo Vrábľoch
Levická 886
952 01 Vráble