Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestie osloboditeľov, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravu + preplatené nadčasy Mzda už zahŕňa príplatky za 2 odpracované víkendové zmeny v rámci pracovného času V prípade ďalších odpracovaných víkendov: + príplatok za sobotu je 1,79€/odpracovanú hodinu + príplatok za nedeľu je 3,58€/odpracovanú hodinu
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý kolektív
Mesačný príspevok na cestovné 20€ (Firemný Bolt)
Príspevok na nákup pracovného odevu 50€
Príspevok na kurz hygienického minima 50€

Ak ťa ponuka zaujala, nahraj nám tvoj životopis spolu s fotkou a my sa ti ozveme.

Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Príjemné a zdvorilé vystupovanie a komunikáciu, radosť denne pracovať s ľuďmi
Neustála snaha o poskytovanie najlepšieho servisu zákazníkom
Zmysel pre tímovú prácu a chuť sa učiť nové veci
Skúsenosti z gastro prostredia výhodou
Hygienické minimum výhodou
Vodičský preukaz B výhodou

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov