Pridať inzerát

Kuchár/kuchárka

AH&MH s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: OD - Univerzál Galanta, Hlavná, Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiacnástupný plat 3 mesiace podľa ZP, pre šikovných odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň zamestnanca bude pomáhať pri varení hlavnému kuchárovi a zaúčať sa variť hlavné jedlá a obedové menu a minutky.

Obedy aj stravné lístky, pre šikovných pravidelne prémie.

Informácie o výberovom konaní

40 hodinový pracovný čas, soboty - nedele - sviatky voľno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

tímová práca, samostatnosť, fyzická zdatnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Dobrý deň, dovoľte mi stručne charakterizovať našu firmu. Sme rodinná firma zaoberajúca sa spracovaním mäsa a výrobou mäsových výrobkov podľa našich domácich receptúr. Na trhu sme od roku 1991 ako Mäsovýrobňa Horváth od roku 2014 pod spoločnosťou AH&MH s.r.o. Vlastníme aj predajne mäsa a údenín v ktorých naše výrobky aj predávame a zároveň vlastníme stravovacie zariadenie formou lahôdok s domácou kuchyňou a domácimi múčnikmi.
Ponúkame prácu v príjemnom rodinnom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Fučíkova 66/61
92521 Sládkovičovo