Pridať inzerát

Finančný účtovník/účtovníčka

ags 92, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pestovateľská 13, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme novú posilu do finančného tímu na pozícii Finančný účtovník/účtovníčka.

Hľadáš prácu, kde nebudeš celý deň robiť len jeden úkon v jedinej agende, ale rád/a by si sa rozvíjal/a vo viacerých oblastiach?

Máš zmysel pre detail, účtovníctvo máš rád/rada a rozumieš mu? Vieš, čo obnáša DPH, účtovanie dohadných položiek a lízingu?

Chceš byť súčasťou tímu, ktorý flexibilne pracuje na tom, čo je najviac potrebné a aktuálne dáva najväčší zmysel?

Ak áno, potom si vítaný/á k nám na kávu, kde si povieme viac :)

Za čo budeš zodpovedný/á?

- Účtovanie bankových výpisov, ktoré vedieme v EUR
- Kontrola a spracovanie prijatých režijných faktúr spoločne s finančnými lízingmi
- Nielen že budeš účtovať mzdy, ale budeš aj ako support pre mzdové oddelenie na Slovensku
- Párovanie platieb od spoločnosti Amazon a Allegro
- Pravidelná inventarizácia súvahových účtov, kontrola nákladových účtov a stavov bankových účtov
- Účtovanie cestovných príkazov (cca 5 za mesiac)
- Účtovanie dokladov platených firemnými kartami za spotrebný materiál a služby
- Spolupráca s inými oddeleniami a riešenie otázok účtovného charakteru s kolegami z veľkoobchodu, retailu a eshopu

Čo od Teba očakávame?

- Skúsenosti v oblasti účtovníctva a chuť pracovať s bankami a „účtovnom sudoku“ :)
- Značný zápal pre prácu a schopnosť zabrať, keď je treba (si v pohode v priebehu náročnejších týždňov s účtovnou závierkou)
- Si starostlivý, samostatný človek, máš zmysel pre detail a dokážeš veci dotiahnuť do konca
- Vieš používať sedliacky rozum a vidíš účtovné súvzťažnosti a súvislosti
- Máš dobrú znalosť MS Office (Excel) - kontingenčné tabuľky, sumif, vlookup ai.
- Vieš sa nad vecami zamyslieť, analyticky uvažovať a vidieť súvislosti
- Máš tímového ducha, vieš konať na rovinu a otvorene
- Si typ, ktorého práca vždy bavila, baví a baviť bude a rozhodne sa jej nebojí
- Výhodou je skúsenosť s ERP systémom Money S5
- Angličtinu využiješ prevažne písomnou formou pri komunikácii s poľskou kolegyňou

Čo Ti môžeme ponúknuť?
- Byť súčasťou tímu, ktorý je jednotkou na trhu v krásnom odbore dojčenského sortimentu a materstva
- Priateľský kolektív a podporu ostatných kolegov
- Práca bez zbytočného byrokratického fungovania, rýchle rozhodovanie
- Možnosť sebarealizácie a rýchleho rozširovania zodpovedností a kompetencií
- Možnosť využívať notebook aj na súkromné účely, príspevok na stravovanie a zľava na predávaný sortiment
- Príjemné pracovné prostredie v Bratislave - OC Korzo

A kedy k nám môžeš naskočiť? Budeme radi, keď sa k nám pridáš čo najskôr :)

Dočítal/a si až sem a zaujala Ťa naša ponuka?

Pošli nám:
Na čom si pracoval/a a kam si to posunul/a
Prečo si myslíš, že sa k nám hodíš
A pridaj aj svoje CV :)

Daj nám o sebe vedieť! Radi sa s tebou spojíme a porozprávame sa o Tvojej predstave a našich možnostiach :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme skupina ags92 s.r.o. a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou najkrásnejších chvíľ v živote rodičov. Každý rok mamičky a oteckovia nakúpia pre seba a svoje bábätka viac než 5,5 milióna našich produktov.

Kto sme?

Najväčší distribútor svetových značiek dojčenského sortimentu na českom a slovenskom trhu. Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Skip Hop a mnoho ďalších.

Rozvíjame aj naše vlastné značky (napr. Petite&Mars) v rámci ktorých sa staráme o výrobu a distribúciu naprieč celým EMEA regiónom.

Vlastníme najväčšiu sieť maloobchodných predajní s dojčenským sortimentom, ktoré sú úzko spojené s našimi internetovými obchodmi.

Na Slovensku máme osem predajní Feedo® (predeti.sk) a v Českej republike prevádzkujeme tri predajne Feedo® a chceme našu maloobchodnú sieť ďalej rozvíjať.

Sme najväčším online hráčom v našej kategórii s najkomplexnejšou ponukou sortimentu prostredníctvom našich e-shopov predeti.sk., feedo.cz, feedo.sk, babiez.hu.

Nasaj atmosféru a urob si predstavu o tom, čo všetko robíme:
www.ags92.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov