Asistent/-ka predaja v obchode Feedo (Predeti.sk) – OC Korzo

ags 92, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: OC Korzo, Pestovateľská 13, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 - 1 200 EUR/mesiacZáklad 762 € + zákonné príplatky. Predajca je u nás hodnotený z marže, teda Vaša výška mzdy je závislá na Vašom predaji a nie je obmedzená limitom. Priemerne si zarobíš okolo 1200 EUR, ale konečná čiastka je na tebe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme posilu do nášho tímu na pozíciu Asistent/-ka predajne Feedo (Predeti.sk) v Bratislave.

Zaujíma Vás práca v dojčenskom a tehotenskom sortimente?

Máte skúsenosti s predajom a baví Vás práca s ľuďmi?

Chcete sa naučiť viac o kočíkoch, autosedačkách a trendoch v detskej móde?

Tak potom hľadáme práve Vás!

Za čo budete zodpovedný(á)?
● Komunikácia so zákazníkmi a aktívny predaj
● Poskytovanie odborného poradenstva v rámci nášho sortimentu
● Udržiavanie poriadku v predajni
● Príprava a doplňovanie tovaru
● Aranžovanie, úprava vzhľadu predajne
● Vykonávanie inventúr

Čo od Vás očakávame?
● Značné zanietenie pre prácu a schopnosť pracovať pod tlakom
● Komunikatívnu kolegyňu / kolegu s dušou obchodníka
● Pozitívny vzťah k nášmu sortimentu
● Sedliacky rozum, schopnosť vidieť súvislosti
● Zmysel pre detail, pracovitosť a samostatnosť
● Chuť a elán učiť sa novým veciam

Čo Vám môžeme ponúknuť?
● Byť súčasťou tímu – jednotky na trhu ČR a SR vo svojom odbore
● Príjemné pracovné prostredie v predajni v OC Korzo v Bratislave
● Príspevok na stravovanie, zľavu na predávaný sortiment
● Plat rozdelený na základ 762 € + zákonné príplatky, avšak na akú finálnu čiastku sa dostanete závisí od Vašich predajných znalostí a počtu predaných produktov (konkrétne odmena z marže)
● Zmluvu na TPP s pracovnou dobou od 8:30 do 19:00 hod. systémom dlhý krátky týždeň.

Zaujala Vás naša ponuka, napíšte nám:

Prečo si myslíte, že sa k nám hodíte a čo Vás najviac láka?
Pridajte tiež svoje CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme skupina ags92 s.r.o. a sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou najkrásnejších chvíľ v živote rodičov. Každý rok mamičky a oteckovia nakúpia pre seba a svoje bábätka viac než 5,5 milióna našich produktov.

Kto sme?

Najväčší distribútor svetových značiek dojčenského sortimentu na českom a slovenskom trhu. Distribuujeme značky ako Philips AVENT, Chicco, Skip Hop, Oball a mnoho ďalších.

Rozvíjame i naše vlastné značky (napr. Petite&Mars) v rámci ktorých sa staráme o výrobu a distribúciu naprieč celým EMEA regiónom.

Vlastníme najväčšiu sieť maloobchodných predajní s dojčenským sortimentom, ktoré sú úzko spojené s našimi internetovými obchodmi.

Na Slovensku máme osem predajní Feedo® (predeti.sk) a v Českej republike prevádzkujeme tri predajne Feedo® a chceme našu maloobchodnú sieť ďalej rozvíjať.

Sme najväčším online hráčom v našej kategórii s najkomplexnejšou ponukou sortimentu prostredníctvom našich e-shopov predeti.sk., feedo.cz, feedo.sk, babiez.hu.

Nasaj atmosféru a urob si predstavu o tom, čo všetko robíme:
www.ags92.com

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov